Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kitija

Noķer kafiju aiz astes

Viskas, idejas

Noķer kafiju aiz astes

Latvijā, kā jau Ziemeļiem pietuvinātā valstī, silto dzērienu krūzēm ikdienā ir liela nozīme. Tak pat birojos katram ir sava mīļākā krūze, un esmu novērojusi, ka daļai ļaužu arī mājās tēja vai ikrīta kafija vislabāk garšo no kādas savas vienīgās, mīļākās krūzes. Manai mammai, piemēram, patīk pamocīt iepriecināt vedeklas, pasniedzot tēju savā mīļākajā unikālajā mākslinieka veidotajā porcelāna tasē. Vedekliņām rokas trīc un vienmēr labāk gribas dzert no parasta māla kausiņa (labāk metāla, to nevar saplēst), bet vīramāte taču jāiepriecina. Un viņai patiešām šķiet, ka, uzticot savu labāko tasi, viņa izrāda godu un mīlestību.

 


 

Smalkais porcelāns jau laikam no modes neizies nekad, bet šobrīd vai arī kādu brīdi atpakaļ Latvijā populāras bija krūzes, kas izskatījās kā adītas. Vai arī tās „burzītā papīra” paskata krūzes.

 

Nāk pavasaris, adījumi paliks skapī, bet zvēriņi mūsu platuma grādos vienmēr ir aktuāli, un šādu kolekciju es gribētu gan!

 

Mugs

 

Uz krūzītes sāniem ir dzīvnieciņš, kura aste tad attiecīgi veido krūzes osiņu. Nezinu, cik parocīgi ir dzert, turot krūzi aiz stirnas ļipas izmēra osas, bet man, lūdzu, rīta kafiju no zaķkrūzes, bet vakara tēju – no kaķtases!

 

Mugs

 


  
 
 Iepriekšējais →


.


Sludinājumi →Pievieno savu →
Pārdod
Pilsētas velo Gazelle Orange

235.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 7 Pro

459.00 EUR
Pārdod
Bērnu velo, 20

75.00 EUR
Pārdod
Samsung Galaxy S10e black

179.00 EUR
Pārdod
Sieviešu velo, 3 ātrumi

265.00 EUR
Pārdod
Klasisks velo, 28

255.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 3a

135.00 EUR
Pārdod
Samsung Galaxy S23 5G

375.00 EUR
Pārdod
Razer Core X Chroma - eGPU

250.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 7a

345.00 EUR
↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv
Mastodon
Realizācija Tup un Turies