Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Edgars

Zinātkāre ir nolaidusies, lai apmierinātu mūsu ziņkārību

Dažādi
Zinātkāre ir nolaidusies, lai apmierinātu mūsu ziņkārību Kas neizdevās krieviem, izdevās amerikāņiem (baumo pat, ka otrie esot sabotējuši pirmo ieceres) - uz sarkanās kaimiņu planētas ar "žokli karinošu" ierašanos ir piezemējusies NASA iespaidīgākā Marsa misija. Šī nolaišanās, ko zinātnieki pašlepni nokrustījuši par "septiņām terora minūtēm", ietver vairāku pakāpju piezemēšanās procesu, kura finālā Marsa debesīs levitējošs aparāts ar trosēm nolaiž lejā automašīnas izmēra pašgājēju laboratoriju. Lūk, izglītojošs video:


Turpmākos divus gadus Zinātkāre braukās pa Marsa virsmu, meklējot atbildi uz seno jautājumu - vai uz Marsa jelkad ir pastāvējusi dzīvība? Un, ja tā ir pastāvējusi, kādēļ tās tur vairs nav? Baumo, ka zaļie tura īkšķus, lai misija atrod kādu marsiešu ikarusa vraku, tādējādi pierādot ogļskābās gāzes izmešu graujošo ietekmi uz planētas klimatu ...

Taču šobrīd, kamēr šo rakstu, fonā skan tiešraide no NASA preses konferences, kurā pašslavinošas runas mijas ar kolektīvu ekstāzi un sajūsmu, skatot pirmos Zinātkāres piegādātos attēlus.

Šobrīd tas tiešām skan pacilājoši un ir mazliet bēdīgi zināt, ka pēc septiņdesmit gadiem būs vajadzīgs Švarcnegers, lai ieviestu kārtību uz kolonizētā Marsa plaukstošajā korupcijā un noziedzībā.

Zinātkāres piedzīvojumiem uz Marsa var sekot arī tviterī.

  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies