Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Bezvadu elektrība tavās biksēs [bezkontakta mobilo ierīču uzlāde ar Fulton Innovations]

Tehnika

Bezvadu elektrība tavās biksēs [bezkontakta mobilo ierīču uzlāde ar Fulton Innovations]Par bezvadu uzlādes iespējām jau esam dzirdējuši pat senāk nekā vakar. Tas ir, kad uzlādējamo ierīci (teiksim, telefonu) vienkārši uzliek uz lādētāja un telefona vai mp3 atskaņotāja akumulators tiek uzlādēts bez nepieciešamības atrast nepieciešamo puļķīti.

Bet nu Fulton Innovations ir gājuši vēl tālāk un savā eCoupled projektā radījuši konceptu, kas ļauj uzlādējamo gadžetu pat nevilkt āra no somiņas vai kabatas. Pietiek nosviest attiecīgi somu vai bikses lādētāja tuvumā, lai dzīvību nesošā enerģija ieplūstu uzlādējamā aparātiņa baterijā. Fulton Innovations lielās, ka šī tehnoloģija būšot pielietojama arī lielākām lietām, piemēram - elektrisku auto varēs novietot īpašā uzlādes stāvvietā un, kamēr iepirksieties vai strādāsiet, elektrība maģiski uzpildīs jūsu braucamā akumulatorus bez mocīšanās ar rozetēm un drošinātājiem.


Bezvadu enerģiju varēšot pielietot arī dažādās citās jomās, piemēram, veikala plauktā novietota žurnāla vākam varēs likt izgaismoties vai spīdēt. Ļoti iespējams, ka nākotnē jūsu mobilie telefoni nemaz nespēs izlādēties, jo, kur vien dosieties, gaisā strāvos bezvadu elektroenerģija. Dabiski, par to no jums tiks iekasēts atbilstošs nodoklis.

  
 
 Iepriekšējais →


.


Sludinājumi →Pievieno savu →
Pārdod
Klasisks velo, 28

255.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 7a

345.00 EUR
Pārdod
Sieviešu velo, 3 ātrumi

265.00 EUR
Pārdod
Pilsētas velo Gazelle Orange

235.00 EUR
Pārdod
Bērnu velo, 20

75.00 EUR
Pārdod
Samsung Galaxy S23 5G

375.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 3a

135.00 EUR
Pārdod
Razer Core X Chroma - eGPU

250.00 EUR
Pārdod
Samsung Galaxy S10e black

179.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 7 Pro

459.00 EUR
↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv
Mastodon
Realizācija Tup un Turies