Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Nokia Essence palīdzēs nepamanīt vilcienu [jaunas trokšņu slāpējošās austiņas]

Mobilie, Tehnika, Video
Nokia Essence palīdzēs nepamanīt vilcienu [jaunas trokšņu slāpējošās austiņas]Taisni laikā ar Nokia N9 ienākšanu mūsu tirgū (kas oficiāli notiks rīt), Nokia laiž klajā arī jaunas Bluetooth austiņas mūzikas mīļotājiem. Galvenā to burvība ir aktīvā trokšņu slāpēšana, kas spējot likvidēt 99.8% nevēlamo skaņu.

Īpaši tiek slāpēti zemo frekvenču trokšņi, lai tādējādi pasargātu klausītāju no apkārtējā transporta rūkoņas. Tātad šīs austiņas jo īpaši nepatiks satiksmes drošības aizstāvjiem, kas iesaka vispār uz ielas nelietot nekādas austiņas, lai vienmēr laicīgi sadzirdētu to mikroautobusu kurš tevi notrieks uz gājēju pārejas.

Savukārt mūzikas mīļotājiem šīs austiņas patiks. Turklāt nav pat jābūt Nokia telefona lietotājam, jo Essence darbosies ar jebkuru ierīci, kas atbalsta Bluetooth EDR standartu (teju visi mūsdienu telefoni). Tiesa, jaunāko Nokia telefonu lietotāji varēs baudīt papildus ekstru - NFC, kas ļaus telefonu "pieslēgt" austiņām vienkārši pieskaroties. Tas ir vēl viens iemesls, kāpēc Essence vajadzētu būt N9 komplektācijā (otrs iemesls - N9 komplektā esošas austiņas ir visai bēdīgas).

Pagaidām gan nav zināma Nokia Essence cena. Droši, ka nebūs maza.
  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies