Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Logitech tālvadības skārienpaliktnis

Tehnika, Softs
Logitech tālvadības skārienpaliktnisIzklausās briesmīgi, bet patiesībā tā ir programmiņa, kas ļauj iPhone (un iPod Touch (un iPad)) izmantot kā attālinātu skārienpaliktni datoram.

Šādas programmiņas jau labu laiku ir pieejamas dažnedažādos izpildījumos un dažnedažādām ierīcēm. Vēl pirms vairākiem gadiem veco labo Nokia 6230i pamanījos pieslēgt kā "peli" datoram. Taču šī jaunā Logitech izstrādātā programmiņa ir patīkams pārsteigums. Pirmkārt jau tā ir bezmaksas. Otrkārt tā patiešām strādā. Ērti, funkcionāli un bez aiztures.

Ideja ir pavisam vienkārša - jāielādē Logitech Touch Mouse (iTunes links) savā i-ierīcē un jāuzinstalē neliela programmiņa datorā. Tālākais notiek automātiski, pieņemot, ka dators un iPhone atrodas vienā Wifi tīklā.

Kursora vadība notiek tikpat ērti kā uz paša datora skārienpaliktņa. Darbojas pat divu pirkstu skrollēšana (Mac) un citas papildus iespējas. Tāpat Touch Mouse ir arī klaviatūra, kas ļauj ievadīt tekstu.

Kam tas viss vajadzīgs? Protams, ne jau strādāšanai. Taču ja, piemēram, dators ir pieslēgts televizoram, un zvilnot uz dīvāna gribas pārslēgt nākamo dziesmu, atvērt citu filmu, vai vienkārši palasīt Kakao ziņas, atliek vien izvilkt iPhone un saklikšķināt visu ko vajag.

Touch Mouse pieejama gan Mac, gan Win datoriem. Par pliku velti.
  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies