Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Opera Mini - kāpēc tev to vajag

Softs, Mobilie, Opera
Opera Mini - kāpēc tev to vajagNestiepšu garumā - uzreiz atbildēšu uz virsrakstā uzdoto jautājumu. Opera Mini pārlūku telefonā tev vajag - lai ietaupītu naudu! Skan labi, vai ne? Un tieši tā tas arī ir. Bet nu par visu pēc kārtas.

Opera Mini ir interneta pārlūks telefoniem. Tas nodrošina daudz lielāku un ērtāku funkcionalitāti kā vairums telefonos iebūvēto pārlūku. Tam ir ērti/ātri pieejamas grāmatzīmes, superērts RSS lasītājs, iespēja saglabāt lapas vēlākai lasīšanai un pats galvenais - iespēja ietaupīt naudu. Kā tas notiek? Pavisam vienkārši. Opera Mini visas interneta lapas vispirms izlaiž caur savu serveri un sakompresē tās. Kompresija var sasniegt līdz pat 80%, kas tiešā veidā nozīmē līdz pat 80% lielu ietaupījumu lietojot mobilo internetu.

Protams šādā veidā dramatiski samazināsies interneta lapās izvietoto attēlu kvalitāte, bet skatoties telefona ekrāniņā tas mūs īpaši arī neuztrauc. Turklāt ir iespējams izvēlēties attēlu kvalitāti, citiem vārdiem sakot - taupīgumu.Attēlos redzams cik ļoti atšķiras ielādēto datu apjoms izmantojot Opera Mini un telefona iebūvēto pārlūku (kurš saturu nekompresē). Kakao.lv pirmā lapa "sarūk" no 700KB uz 80KB. Vienreiz atverot lapu tas būtu sīkums, taču regulāri lietojot internetu telefonā var jūtami ietaupīt.

Kā jau iepriekš teicu, Opera Mini ir iebūvēts ērts RSS lasītājs. Atverot jebkuru lapu, kas piedāvā RSS var ātri un ērti to "abonēt". Tā tiks pievienota "Padevēm", kuras pēc tam var ātri atvērt un apskatīties kurās lapās ir parādījušies jaunumi.Opera Mini pieejama gan Java gan Symbian telefoniem, turklāt tā ir arī latviešu valodā. Ielādēt to var šeit.PS Opera piedāvā arī pārlūku datoram, taču to mēs neiesakām, jo tam nav nekādu īpašību, kas to padarītu labāku par Firefox.

  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies