Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Honda Civic feislifts

Auto, Honda, Civic

Honda Civic feislifts

Pavisam klusu un negaidot Honda ir atjaunojusi Civic hečbeku. Grūti gan iedomāties kā vēl var uzlabot auto, kas jau tā ir "no nākotnes". Droši vien tāpēc arī izmaiņu nav daudz. Ārpusē, protams, ir mainījies purniņš, un lielajā stikla pārklājumā ir parādījušies caurumiņi. Nekas daudz, bet pietiekoši, lai atšķirtu jauno no vecā. Aizmugurē tas pats - mazliet pārstrādāts lukturu dizains, bet arī nekas pārāk daudz.

Salonā izmaiņas ir vispār nemanāmas, tomēr to ir daudz. Honda nolēma mazliet uzlabot materiālu kvalitāti. Paneļi ieguvuši labāku plastmasu, savukārt sēdekļi apvilkti ar patīkamāku un izturīgāku audumu.

Uzlabota ir arī komplektācija, taču šobrīd nav īsti skaidrs vai cik un kā. Zināms vienīgi tas, ka Civicam tagad būs iPod konektors, kā arī USB pieslēgvieta. Būšot arī parkošanās sensori. Laikam jau bāzes versijā, jo kā opcija tie ir pieejami arī "vecajam" modelim.

No tehniskiem jaunumiem jāpiemin jauns 1.4 litru motoriņš, kurš ir uzlabots visās jomās, gan jaudas, gan patēriņa ziņā. Tiesa, reti kurš izvēlās Civicu ar mazo motoriņu.

Ja vien tas nav kāds pārpratums, tad beidzot Civic hečbeks arī iegūs normālu automātisko pārnesumu kārbu. Par to man milzīgs prieks, jo tas pusautomāts-robots, kas hečbekam ir pieejams šobrīd ir vienkārši katastrofāls. Cerams, ka šīs ziņas ir patiesas un mēs tiešām varēsim sagaidīt hečbeku-automātu.

Izmaiņas skārušas arī Type-R. Tas ieguvis (uzlabotu) diferenciāli, kas uzlabo auto vadāmību. Jauna esot arī baltā krāsa.

Nu ko, gaidām jaunos Civicus arī pie mums. Diemžēl vairs ne pie Bensona, bet nu jau Nippon Auto salonā.
  
 
 Iepriekšējais →


.


Sludinājumi →Pievieno savu →

Damperu noma

38.00 EUR
Pārdod
DDR2 2GB x 2 gab

30.00 EUR
Pārdod
Gaisa mitrinātājs Boneco

40.00 EUR
Pārdod
PS4 Pro 1TB

300.00 EUR
Pārdod
MagSafe 85W

45.00 EUR
Pārdod
PS3 Games_Accesories

5.00 EUR
Pārdod
PS3 Slim 160GB

125.00 EUR
Pārdod
Apple CD_DVD_RW

30.00 EUR
Pārdod
Apple Remote

15.00 EUR
Pārdod
PS4 Games

15.00 EUR
Pārdod
Blackberry Key2

220.00 EUR
Pārdod
Dell alienware m17x

775.00 EUR
Pārdod
MacBook Air 11-inch 2011

280.00 EUR
Pārdod
Aerators_HECHT 5654

140.00 EUR
Pārdod
PS Vita Games

15.00 EUR
↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies