Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Mopar Jeep. Vairāk jaudas, augstāki lēcieni

Auto
Mopar Jeep. Vairāk jaudas, augstāki lēcieni


Aprīļa sākumā Jūtas štata Moabas apgabalā (ASV) Jeep atrādīja Mopar radītos un pārveidotos Jeep modeļus.

Mopar ir daļa no Chrysler LLC koncerna, kas ražo rezerves daļas un aksesuārus. Jau pagājušā gadā SEMA auto šovā tika prezentēts modificēts Jeep Wrangler modelis, taču šoreiz Mopar un Jeep šos pārveidotos modeļus pārbaudīja visskarbākajos apstākļos.

Uz šo pasākumu Jeep bija atgādājis deviņas automašīnas, no kurām astoņas bija dažādas Jeep Wrangler pēdējā modeļa modifikācijas un uz tā platformas būvēti koncepta auto, bet devītā – speciāli bezceļa apstākļiem sagatavots Jeep Grand Cherokee.


Jeep Wrangler “Rubicon King”
Šis Jeep Wrangler Rubicon ar 3,8 litru V6 benzīna dzinēju ir aprīkots ar pastiprinātiem tiltiem un 4 collu piekares pacēlumu, kas nodrošina papildu klīrensu. Pastiprinātie 44 Dana tilti, 4:1 sadales kārba, vinča, modificēti virsbūves paneļi un 37 collu BF Goodrich riepas padara šo auto par bezceļu karali.

Jeep Wrangler JT
Jeep Wrangler militārā versija. Jeep atgriežas pie savām saknēm un piedāvā militāristiem vieglu, ātru, izturīgu un spējīgu bezceļu auto. Aprīkojums: 3,8 litru V6 benzīna dzinējs, 4 collu piekares pacēlums, Mopar buferi un 35 collu dubļu riepas.

Jeep Wrangler JKL
Jeep Wrangler niknākais projekta auto – aprīkots ar 6,1 litru HEMI benzīna dzinēju. Kā ierasts, šis dzinējs tiek uzstādīts Jeep Grand Cherokee SRT8 un Chrysler 300C SRT8 automašīnām un attīsta 420 Zs jaudu.

Jeep Wrangler J8 Sarge
Vēl viena Jeep Wrangler militārā versija, kas nav domātā kaujas apstākļiem. J8 Sarge būs pieejams ar divām un četrām durvīm, kā arī sanitārā transporta vai kravas furgona versijā. Aprīkots ar 2,8 litru CRD dīzeļdzinēju, 1,25 collu piekares pacēlumu un dubļu riepām J8 Sarge ir lieliski piemērots militāro misiju darbam.

Jeep Wrangler All-Access
Mopar metāla buferi, interjera uzlabojumi, vinča, 35 collu dubļu riepas un 4 collu piekares pacēlums ir tas, kas padara šo Jeep Wrangler īpašu.

Jeep Grand Cherokee Grand Canyon
Aprīkots ar 3,0 CRD dīzeļdzinēju, 4 collu piekares pacēlumu un 33 collu riepām, Jeep Grand Cherokee Grand Canyon ir lielisks ikdienas un bezceļu auto apvienojums.


  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies