Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Toshiba telefonmodems

Mobilie
Toshiba telefonmodemsIr vairāki veidi kā skatīties uz šo aparātu. Pirmais - redzēt to kā telefonu. Tas būs diezgan nelāgs skats. Šaurs, garš, ar mazu displeju un neloģiski izvietotām pogām.

Otrais - kā flash atmiņu un MP3 atskaņotāju. Izskats uzreiz šķiet piemērotāks, arī displejam nav ne vainas un pogas liekas interesantas - ik pa laikam nospiest Play/Next nebūs nekādu problēmu. Bet tā atmiņa gan tāda pašvaka - 160 megabaitu. Tur jau knapi viens, divi albumi saiet.

Trešais veids kā redzēt šo aparātiņu ir visinteresantākais. Skatāmies uz to kā uz HSDPA modemu savam datoram. Āha, tas uzreiz šķiest saistošāks! 3G sakari ceļojot apkārt ir noderīgi. Šobrīd pieejamie 3G modēmi ir gaužām neinteresanti, labākajā gadījumā kā ovāls balts piekariņš. Savukārt šis - ar pogām, iespēju zvanīt, OLED displeju, atmiņu, mūzikas atskaņotāju... Tīri laba manta!

Šeit gan uzreiz piebildīšu, ka jebkurš 3G telefons derēs kā 3G modems jūsu datoram, un nav obligāti jālieto īpašs modems.

  
 
 Iepriekšējais →
Komentēt šo rakstu    
    
Piu    2008-02-08,10:50
- Tik ceļojot apkārt ir jāņem vērā, ka datu pārraide viesabonēšanā būs nejēgā dārga. Paskatoties operatoru mājaslapās tie ir 4-6Ls par MB.
   Labot Tautas Policija - nospied šo, ja tev šķiet, ka šis komentārs nav cienīgs te atrasties    atbildēt 


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv