Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

SplashUp, attēlu redaktors internetā

Softs
SplashUp, attlu redaktors internetPirms pāris dienām stāstīju par online attēlu vektorizētāju, nu kārta pienākusi arī attēlu apstrādei. Turpat internetā.

SplashUp ir vienkāršs bet ērts un noderīgs attēlu redaktors. Tas, kā jau ierasts ir bez maksas un vienmēr pieejams ja vien dators ir pieslēgts internetam. Darbošanās ir ļoti līzīga kā klasiskajiem attēlu redaktoriem, piemēram Paint.NET. Varam mainīt attēlu izmērus, kadrējumu, mainīt krāsas, piezīmēt, utt. Iespējams pat strādāt vairākos līmeņos (layers) un veidot sarežģītākas bildes.

Papildus ērtums ir savietojamība ar Picasa, Flickr un citiem web attēlu servisiem. Protams gatavās bildes var vienkārši saglabāt savā datorā.

Šī aplikāciju internetizēšanās paliek arvien aizraujošāka. Arvien vairāk cilvēku izvēlas un lieto online programmas, piemēram Google Docs, kas lielai daļai lietotāju pilnība aizstāj Office programmas. Ja vēl drīzumā tiks piedāvāta online fotogrāfiju pielabošana līdzīga kā Adobe Lightroom/Apple Apperture, es būšu pavisam priecīgs.

  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies