Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

O-nūja

Tehnika
O-njaSen, senos laikos, varbūt pat tik senos kā pērnā gadsimta otrā puse bija tāds gadījums. Risinājās vietēja rakstura hokeja spēle, kuru kā ierasts vēroja pāris hokeja entuziasti. Starp tiem arī kāds večuks. Kā jau tas parasti notiek, uz laukuma izcēlās kautiņš un vīri sāka plūkties no visas sirds. Kulaki un nūjas pa gaisu. Skatītāji, protams, arī iekarsuši sauc dažādus uzmundrinājuma saucienus. Arī zināmais večuks pieiet pie laukuma malas un tuvumā esošajam jaunietim saka: Ar kanti dēliņ, sit ar kanti!

Es nezinu kāpēc es jums to stāstu. Varbūt tāpēc ka tas ir vienīgais man zināmais stāsts par hokeju, turklāt tajā ir runa par hokeja nūju. Tāpat kā šajā ziņā.

Izrādās, ka ja hokeja nūjai izurbj caurumus tā kļūst vēl spēcīgāka un ātrāka. Tiesa, vispirms gan tā ir jāizveido no oglekļašķiedras kompozītmateriāliem. Un caurumus nav vienkārši jāizurbj, bet rūpīgi jāiestrādā ražošanas procesā. Ko šie caurumi dod? Samazina gaisa pretestību, kas rezultātā palielina sitiena spēku. Vienkārši, ne? Sauc šo brīnumu par Reebok O-Stick. Nopirkt to var par kādiem 150 latiem.

Starp citu, "caurumu tehnoloģiju" izmanto arī skvoša un tenisa raketēs. Tiesa, tas nepasargā raketes no lūšanas agresīva spēlētāja gadījumā...

  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies