Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

LS 600h, visdārgākais Lexus

Auto
LS 600h, visdrgkais LexusŠo auto Lexus mums solīja jau pirms gada, un beidzot tas ir nonācis pārdošanā. LS ir lielākais auto Lexus saimē (neskaitot bezceļniekus) un tā tiešie konkurenti ir Mercedes S klase un BMW 7. sērija. Tagad šis flagmanis ieguvis arī hibrīda versiju.

Protams, muļķīgi būtu runāt par degvielas ekonomiju šādam auto. Arī šeit, tāpat kā Lexus GSh gadījumā, hibrīda galvenais pluss ir jaudas palielināšanā. LS gan nevarētu sūdzēties par pašu benzīna dzinēju - kā nekā 5 litru V8 nav nekāds nieks, taču pievienojot tam elektromotoru jaudas atdeve kļūst vēl ātrāka. Kopā abi dzinēji sniegs 440 zirgspēku lielu jaudu.

Kādi vēl jaunumi mūs sagaida šajā auto? LED gaismas diožu lukturi, četru zonu klimatkontrole (katram pasažierim), navigācijas sistēma ar cieto disku un balss vadību, Mark Levinson 7.1 audio sistēma ar 19 skaļruņiem, DVD atskaņotājs pasažieriem, automātiskā parkošanās sistēma un sistēma, kas palīdz izvairīties no avārijas vai sagatavoties tai (sistēmā ietilpst divas kameras, kas vēro ceļu un viena, kas vēro vadītāju).

Cik tad viss šis prieks maksās? Viņpus okeānam tie būs 105 tūkstoši dolāru. Pie mums? Nav vēl zināms vai auto būs pieejams arī mūsu tirgū, bet ja būs, tad cenu droši variet rēķināt tik pat lielu, tikai latos.

  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies