Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Autopasaule: kas kam pieder

Auto
Autopasaule: kas kam piederLaiku palaikam cilvēki brīnās - Kāpēc mana Opelim uz visām detaļām ir rakstīts GM? Kāpēc man savs mans Fiat izskatās tieši tāds pats kā kaimiņa Suzuki? Kāpēc mans Saab ir jāved uz Opel servisu? utt. Tas viss ir tāpēc, ka autokompānijas sen vairs nedzīvo atsevišķu dzīvi. Tās ir sasaistītas krustām šķērsām viena ar otru. Lielākā daļa ražotāju pieder trīs lielajām kompānijām GM, Ford un DaimlreChrysler. Piemēram, gan Saab gan Opel pieder GM. Tāpēc nebrīnieties, ka jūsu jaunais Saab patiesībā ir Opel, kurš tikai izskatās pēc Saab. Tā ir lētāk...

Kas, kam un cik daudz pieder šajā lielajā autopasaules jezgā var apskatīties vienkāršā diagrammā. Tā varbūt ieviesīs mazu skaidrību lielajā putrā, un atgādinās, ka jūsu Chevrolet patiesībā ir Daewoo.

Ak jā, šajā lielajā tirgū ir arī pašas par sevi pastāvošas kompānijas, kas nepieder nevienam, un kurām nepieder neviens. Tās ir Porsche, Honda, Lotus un Rover. Pirmie divi pierāda, ka spēj pilnībā pastāvēt bez liekām saistībām, savukārt otrie divi maina saimniekus trīsreiz dienā.

  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies