Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Celsius: notievēšanas limonāde

EkoKakao, Dažādi

Celsius: notievçðanas limonâdeVisi mēs zinām, ka viena no briesmÄ«gākajām lietām kas mums visiem palÄ«dz pieņemties svarā un sabojāt veselÄ«bu ir dažādas limonādes. Tajās ir vesels lērums Ä·Ä«misku vielu, kā arÄ« milzu daudzums cukura. Tas, protams, nevar nākt par labu mÅ«su notievēšanas kārei, kas drÄ«z radÄ«sies visiem - vasara vairs nav aiz kalniem.

Savukārt Celsius esot limonāde, kas palīdz zaudēt svaru. Kā tad tā? Izrādās, pavisam vienkārši. Šajā limonādē ir vielas, kas regulē metabolisko stāvokli (thermogenic agents). Vienkāršākiem vārdiem izsakoties limonāde paceļ ķermeņa temperatūru. Paaugstinoties temperatūrai ķermenis patērē vairāk enerģijas. Enerģija = kalorijas = svars. Vienkārši, vai ne? Padzeries, sasilsti, notievē.

Protams, būtu gaužam absurdi izmantot šādu limonādi notievēšanai. Neaizmirstiet, kas nekas nelīdzēs labāk kā regulāra vingrošana un sabalansēta ēdienkarte.

Starp citu, atgādināšu par parasto limonāžu kaitīgumu. Vai jūs ziniet cik daudz cukura ir vienā litrā limonādes? Piecas tējkarotes? Desmit? Nē - trīsdesmit līdz piecdesmit. Vienā bundžiņā limonādes ir apmēram 10 tējkarotes cukura. Parasta tējas krūze ir tikai nedaudz mazāka par limonādes bundžiņu, - vai jūs bērtu astoņas tējkarotes cukura vienā tējas krūzē? Dienas laikā šāda deva nav tik briesmīga (ieteicamā dienas deva ir 40g - 10 tējkarotes), bet izdzerot vienā rāvienā... aizkuņģa dziedzeris dabū trūkties kā ar beisbola nūju pa zobiem.

  
 
 Iepriekšējais →


.


Sludinājumi →Pievieno savu →
Pārdod
Bērnu velo, 20

75.00 EUR
Pārdod
Samsung Galaxy S10e black

179.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 7a

345.00 EUR
Pārdod
Klasisks velo, 28

255.00 EUR
Pārdod
Sieviešu velo, 3 ātrumi

265.00 EUR
Pārdod
Samsung Galaxy S23 5G

375.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 3a

135.00 EUR
Pārdod
Pilsētas velo Gazelle Orange

235.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 7 Pro

459.00 EUR
Pārdod
Razer Core X Chroma - eGPU

250.00 EUR
↑ uz augÅ¡u          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv
Mastodon
Realizācija Tup un Turies