Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Celsius: notievēšanas limonāde

EkoKakao, Dažādi

Celsius: notievçðanas limonâdeVisi mēs zinām, ka viena no briesmÄ«gākajām lietām kas mums visiem palÄ«dz pieņemties svarā un sabojāt veselÄ«bu ir dažādas limonādes. Tajās ir vesels lērums Ä·Ä«misku vielu, kā arÄ« milzu daudzums cukura. Tas, protams, nevar nākt par labu mÅ«su notievēšanas kārei, kas drÄ«z radÄ«sies visiem - vasara vairs nav aiz kalniem.

Savukārt Celsius esot limonāde, kas palīdz zaudēt svaru. Kā tad tā? Izrādās, pavisam vienkārši. Šajā limonādē ir vielas, kas regulē metabolisko stāvokli (thermogenic agents). Vienkāršākiem vārdiem izsakoties limonāde paceļ ķermeņa temperatūru. Paaugstinoties temperatūrai ķermenis patērē vairāk enerģijas. Enerģija = kalorijas = svars. Vienkārši, vai ne? Padzeries, sasilsti, notievē.

Protams, būtu gaužam absurdi izmantot šādu limonādi notievēšanai. Neaizmirstiet, kas nekas nelīdzēs labāk kā regulāra vingrošana un sabalansēta ēdienkarte.

Starp citu, atgādināšu par parasto limonāžu kaitīgumu. Vai jūs ziniet cik daudz cukura ir vienā litrā limonādes? Piecas tējkarotes? Desmit? Nē - trīsdesmit līdz piecdesmit. Vienā bundžiņā limonādes ir apmēram 10 tējkarotes cukura. Parasta tējas krūze ir tikai nedaudz mazāka par limonādes bundžiņu, - vai jūs bērtu astoņas tējkarotes cukura vienā tējas krūzē? Dienas laikā šāda deva nav tik briesmīga (ieteicamā dienas deva ir 40g - 10 tējkarotes), bet izdzerot vienā rāvienā... aizkuņģa dziedzeris dabū trūkties kā ar beisbola nūju pa zobiem.

  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augÅ¡u          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv
Mastodon
Realizācija Tup un Turies