Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

The Last Kiss

KinoThe Last Kiss (2006)

Filma par trīsdesmitgadnieku, kurš viegli (patiesībā diezgan pamatīgi) apjūk dzīvē, uzzinot, ka viņa draudzene ir stāvoklī. Ko nu? Dzīve beigusies? Nekādas jautrības? Nekādas izklaides? Nekādi tusiņi draugu vidū? Nekādas jaunas aizraušanās?...

Filma par trīsdesmitgadnieku problēmām. To ir viegli noturēt par komēdiju, bet patiesībā tā ir drāma. Ja jums ir 14, 18, 20, 25, 28, 33, 38, 50, vai vienalga cik gadu - filma būs viegla izklaide. Bet ja jums ir 29 vai 30 - saturieties! Filma iebakstīs visās sāpīgajās vietās. Tiks uzdoti visi aktuālie jautājumi. Darbs, attiecības, draudzība, mīlestība, uzticēšanās, atbildība, izklaide, ... uzskaitot to visu nešķiet pārak nopietni. Bet filmā šie jautājumi caur viegliem jokiem var iedurt ļoti sāpīgi.

Interesants ir galvenā varoņa Maikla draugu pulks. Katrs no tiem pārstāv kādu potenciālu posmu viņa paša dzīvē. Ir kaislīgais, kurš nelaiž garām nevienu meiteni - parāda, kāda dzīve iespejams bija iepriekš; ir ģimenes cilvēks, kurš cīnās ar ģimenes un bērna audzināšanas problēmām - parāda iespējamo turpmāko dzīvi; un ir "neviens mani nemīl" jaunietis ar salauzto sirdi, kurš ataino vēl vienu Maikla dzīves alternatīvu.

Galvenaja lomā Zahs Brāfs, kurš lai arī vienmēr paliks mūsu prātos kā Džei Dī no seriāla Scrubs, ar lomu tiek galā pat ļoti labi. Tiesa, Maikls no Džei Dī maz atšķiras - moderns, kosmopolīts jaunietis, kas cīnās ar savām dzīves problēmām. Tikai mazliet nopietnāk.

Iesaku visiem. Bet vēlreiz brīdinu 29 un 30 gadniekus - būs skarbi. It īpaši redzot, ka apkārt citi smejas, un redz tikai komisko pusi. Tīņiem ir jautri, jo viņi nesaprot par ko ir runa. Vecākiem cilvēkiem ir jautri, jo viņi to jau ir izgājuši savā dzīvē.

Filma patiesībā ir krietni labāka, nekā sakotnēji varētu domāt. Septiņas zvaigznes no manis.


  
 
 Iepriekšējais →


.


Sludinājumi →Pievieno savu →
Pārdod
Huawei P30

195.00 EUR
Pārdod
Leica X2 + viewfinder

650.00 EUR
Pārdod
Lietots velo, 26

155.00 EUR
Pārdod
Pixel 4a

249.00 EUR
Pārdod
Xiaomi MI A2 Lite

75.00 EUR
Pārdod
Sony Xperia XZ1 Compact

135.00 EUR
Pārdod
Palm Phone

95.00 EUR
Pārdod
Samsung Galaxy S10e Black

199.00 EUR
↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies