Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Tests: Mini Countryman Cooper S - pirmie iespaidi

Auto, Testi

Tests: Mini Countryman Cooper S - pirmie iespaidi

Man nepatīk Countryman. Tas pirmais. Nu, ne jau tas no sešdesmitajiem, bet tas, kurš bija pirms šī. Pārāk liels priekš Mini, pārāk mazs priekš apvidus auto. Tā jau stilīgs, bet… nepatika.

Ar tādu pašu skepsi kāpu pie stūres jaunajam Countryman. Un paliku patīkami pārsteigts. Pirmkārt - auto ir izaudzis mazliet lielāks, kas nozīmē, ka tajā jau reāli var iesēsties arī aizmugurē. Un arī bagāžnieks lietojams. Izskats… tas gan joprojām savdabīgs. Īpaši tā saviebtā mute. Bet, nu, jau esam pieraduši, ka Mini ir arī šādi. Savdabīgi un lieli.

Salīdzinot ar priekšgājēju, šis Countryman ir mazliet mīkstāks, kas īpaši priecē mūsu (ne)ceļos. Auto kā jau visi Mini vadās ļoti precīzi un atsaucīgi, bet vairs ne tik trakoti cieti un nervozi. Cooper S dzinējs velk labi, bet nepārspīlēti traki, kā tas ir mazajam Mini. Šo Countryman var savaldīt arī ar gāzi grīdā. Nopietnākiem “gonščikiem” gan jāskatās uz JCW versiju.


Konkrētais auto ir aprīkots ar JCW “sporta” sēdekļiem. Daži pasažieri teicās, ka jūtās tajos ļoti labi. Man pašam gan tie ne pārāk patika. Pašauri, cieti un nevar regulēt galvas balstu. Noteikti iesaku izmēģināt pirms pasūtīt.

Interjers ir nepārprotami modernais Mini. Ļoti daudz hroma un kiča. Es pat teiktu - pārāk daudz. Visādi knibuļi un knariņi un caurumi un iedobes un gropītes un… daudz par daudz. Nemaz nerunājot par šokējoši lētā izskata degvielas līmeņa rādītāju.

Visvairāk bēdu gan izraisīja infoizklaides iekārta. Tā šeit ir šķiet dārgākā iespējamā - ar skārienekrānu un skārienjutīgo sviru. Tas viss darbojas labi, bet apbrīnojams klupšanas akmens Mini izrādās Bluetooth savienojums audio atskaņošanai. Tas neatlaidīgi par katru cenu cenšas vienmēr spēlēt tikai un vienīgi telefona galveno mūzikas aplikāciju Apple Music un neparko negrib spēlēt nevienu citu audio. Lai Mini piespiestu atskaņot interneta radio vai podkāstu aplikāciju, Play pogu katrā no tām nākas spiest trīs un pat piecas reizes. Uzsāk atskaņot un tad atkal pārmetas uz Music. Un tā šurpu turpu, līdz beidzot saņemas noturēties un atskaņot izvēlēto. Forši. Līdz nākamajai braukšanas reizei, kad visa šī deja jāsāk no jauna. Kaut ko vācieši ir pamatīgi sajājuši savā smalkajā infoizklaides iekārtā. Šādas problēmas nav bijušas nevienā testētajā auto. Diemžēl jāatzīst, ka pēdējo gadu BMW sistēmas visvairāk niķojas tieši šajā Bluetooth audio atskaņošanas režīmā.

Glāžu turētāji ir. Gana labi.

Interesanti kā iespaidi apgriezās tieši otrādi. Man ļoti patika pirmās paaudzes Clubman (atkal - tas kurš nesenais, nevis no sešdesmitajiem), bet vairs ne tik ļoti patika jaunākā versija. Savukārt Countryman man nepatika pirmais, bet patīk šis - jaunais. Foršs auto. Tikai jākomplektē ļoti prātīgi, jo auto cenu iespējams dubultot ar papildaprīkojumu vien.


Mini Countryman Coopers S 2017

Mini Countryman Coopers S 2017

Mini Countryman Coopers S 2017

Mini Countryman Coopers S 2017

Mini Countryman Coopers S 2017

Mini Countryman Coopers S 2017

Mini Countryman Coopers S 2017

Mini Countryman Coopers S 2017  
 
 Iepriekšējais →


.
Trodo.lv tavam auto internetā - labas cenas garantētas! 
comments powered by Disqus


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies