Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Huawei Ascend Mate 7 - pārsteidzoši elegants planšettelefons

Mobilie, Testi

Huawei Ascend Mate 7 - pārsteidzoši elegants planšettelefons

Vēl pirms gada dominējošā doma būtu par milzīgo ekrāna izmēru. Taču šodien, kad pat konservatīvais iPhone pieejams milzu formātā, sešas collas vairs nebiedē. Šis izmērs joprojām nav priekš manis, taču arvien vairāk lietotāju izvēlas tieši planšettelefonus.


Huawei Ascend Mate 7


Ja neskaita neveiklo nosaukumu, Ascend Mate 7 ir ļoti elegants aparāts. Alumīnija korpuss, precīzas salaiduma vietas - prieks skatīties un turēt rokā. Arī pamodinot ekrānu nenākas vilties, saskarne veidota ļoti glītā stilā, ar smalkām līnijām, precīzām formām un bez kliedzošām krāsām. Patīkams kontrasts īpaši pēc pārspīlēti košajiem Samsung telefoniem.

Huawei Ascend Mate 7


Viena no Mate 7 būtiskajām īpašībām ir pirkstu nospiedumu lasītājs. Tas atrodas telefona aizmugurē netālu no kameras. Vieta šķiet neloģiska, taču paņemot telefonu plaukstā, rādītājpirksts var diezgan ātri atrast vajadzīgo iedobi. Sensors pirkstu nolasa uzreiz - līdzīgi kā iPhone pirkstu nospiedumu lasītājs, un tā precizitāti ir patīkami augsta. Tomēr tā novietojums nesniedz maksimālo efektivitāti. Lai telefonu atbloķētu - tas neizbēgami jāpaņem rokā, visai precīzā satvērienā. Ja tas guļ uz galda, nevar uzlikt pirkstu uz ekrāna maliņas, lai atbloķētu, kā tas ir iPhone gadījumā.

Huawei Ascend Mate 7


13 mgeapikseļu fotokamera ir adekvāta. Tā neizceļas ar ko sliktu, bet nepiedāvā arī neko unikālu. Bildes būs gana labas un līdzvērtīgas kā citiem mūsdienu viedtālruņiem. Toties priecēs telefona ietilpīgā baterija, kas ļaus būt bezatbildīgam un nenēsāt līdz rezerves lādētāju.

Huawei Ascend Mate 7


Neslēpšu, ka manī joprojām mīt stereotipiskie aizspriedumi pret ķīniešu ražojumiem. Varbūt tieši tāpēc Mate 7 atstāja tik labu iespaidu, jo daudzkārt pārspēja manas priekšnojautas. Tas ir ļoti kvalitatīvi samontēts, tam ir glīta un pat eleganta saskarne un vismaz manā lietošanas laikā tas uzvedās ļoti korekti bez jelkādām klupnēm.


Huawei Ascend Mate 7  
 
 Iepriekšējais →


.


Sludinājumi →Pievieno savu →
Pārdod
Klasisks velo, 28

255.00 EUR
Pārdod
Meiteņu velo, 24

245.00 EUR
Pārdod
Vw Golf 5

3200.00 EUR
Pārdod
Bērnu velo, 20

75.00 EUR
Pārdod
Samsung Galaxy S23 5G

315.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 8, 128GB

395.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 7a

245.00 EUR
Pārdod
Sieviešu velo, 3 ātrumi

265.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 3a

125.00 EUR
↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv
Mastodon
Realizācija Tup un Turies