Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Edgars

Prom no podziņām, atpakaļ pie rokraksta!

Tehnika, Mobilie

Prom no podziņām, atpakaļ pie rokraksta!Vai atminaties sāpošu roku pēc gara sacerējuma uzrakstīšanas skolā? Cilvēkam pieaugot, rakstīt rokrakstā sanāk aizvien mazāk. Cipariņu laikmets nes līdzi arī podziņu invāziju, kuras rezultātā vecā labā rakstīšana ar roku kļūst par maz nepieciešamu iemaņu. Ja vēl pēdējo gadu laikā rokrakstu regulāri nācās pielietot, lai apstiprinātu naudas noņemšanu no norēķinu kartes konta, tad kopš čipkartes iegūšanas vismaz man rakstīt nesanāk tikpat kā nemaz. Var jau teikt – nu kam tā rakstīšana ar roku vajadzīga, bet, no otras puses – lai arī mūsdienās maz vajadzīga, tā tomēr ir būtiska iemaņa, kura, mazākais, atšķir cilvēku no pērtiķa un dažkārt ļauj uzrakstīt mīļu, pavisam personīgu vēstulīti savam sunim.

Kā saglabāt rakstītprasmi un tajā pašā laikā turpināt izmantot elektronisko saziņas līdzekļu sniegtās priekšrocības? Algot sekretāri, kura jūsu rokrakstā rakstīto tekstu ievada datorā un nosūta, kur vajag? Dārgi... To pašu taču var izdarīt stilīgu un ļoti tehnoloģisku rakstāmrīku D:Scribe – tas pārveido cipariņos jūsu rokrakstā uzrakstītu tekstu. Uzrakstiet uz papīra ziņu, apvelciet adresāta vārdu – un tiks nosūtīta SMS īsziņa, par kuras statusu rakstāmrīks ziņos ar iebūvēta OLED ekrāna palīdzību.

Pildspalva sazinās ar mobilo tālruni izmantojot Bluetooth, tā spēj arī saglabāt visu jūsu rakstīto vēlākai pārlūkošanai datorā. Tiesa, ja skolā jūsu rokraksts pastāvīgi lika latviešu valodas skolotājai pielietot zooloģijas terminus, ieteicams rokrakstu pielabot, lai D:Scribe nenosūta „apžēlot nevajag, pakārt” „apžēlot, nevajag pakārt” vietā. Tomēr, ja jums ar rakstīšanu ir pavisam bezcerīgi, šis D:Scribe der arī zīmēšanai.

  
 
 Iepriekšējais →


.


Sludinājumi →Pievieno savu →
Pārdod
SONY BTX300 Bluetooth_WiFi

95.00 EUR
Pārdod
PS3 Games_Accesories

10.00 EUR
Pārdod
GoPro Hero 5_ 64GB

165.00 EUR
Pārdod
MacBook Pro 2017

750.00 EUR
Pārdod
Nintendo Switch_Games

20.00 EUR
Pārdod
iPhone 7 Gold 32GB

165.00 EUR
Pārdod
MagSafe 1/2 Cable 2m

15.00 EUR
Pārdod
PS4 Pro 1TB

325.00 EUR
Pārdod
Nintendo Switch_Case

20.00 EUR
Pārdod
Nintendo Switch_Mario Case

30.00 EUR
Pārdod
iMac 21

125.00 EUR
Pārdod
PS Vita Games

15.00 EUR
Pārdod
iPhone 7 Gold 32GB

165.00 EUR
↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies