Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Lockitron - pirmā [gandrīz] reāli lietojamā tālvadības durvju atslēga

Tehnika, Mobilie
Lockitron - pirmā [gandrīz] reāli lietojamā tālvadības durvju atslēgaLockitron ir ierīce, kas ļauj mājas vai kabineta durvju atslēgu automatizēt, ļaujot to atslēgt ar viedtālruni. Ierīci vienkārši uzkabina esošajai atslēgai. Tā darbojas ar baterijām un atvērs durvis gan saņemot komandu no viedtālruņa, gan vienkārši ar Bluetooth sajūtot tuvumā pazīstamu ierīci.

Pirmā Lockitron versija bija durvīs iebūvējama tālvadības atslēga, taču saprotamu iemeslu dēļ tā lielu popularitāti neguva. Jaunais uzkabināmais formāts solās būt krietni populārāks, jo ļauj automatizēt durvis ar pāris skrūvju palīdzību. Šeit gan jāpiebilst, ka Lockitron darbojas ar konktrēta tipa atslēgām, kas ir populāras ASV. Tātad mūsu pusē visticamāk ierīci neizdosies izmantot, ja vien iepriekš nebūs uzstādīta piemērota atslēga.

Lockitron ne tikai atvieglos iekļūšanu mājās saimniekam, bet ļaus arī attālināti ielaist viesus. Tāpat ierīce arī brīdinās ja durvis tiek atslēgtas ar atslēgu un pat par klauvējieniem pie durvīm.


Baterijas ļaus atslēgai darboties veselu gadu. Savienojumam ar viedtālruni, ierīce izmantojot tikpat drošu kodējumu kā internetbankas.

Lockitron ASV tirgū pieejams pat 179 USD.
  
 
 Iepriekšējais →
Komentēt šo rakstu    
    
Janka    2014-07-15,11:07
- Šo jau apmēram pus gadu gaidu kad būs nomāli pieejams ne preorder. Risinājums ir megalabs. Mana gadijuma dzivokli dzivo vecs pensionars ar parvietosanas problemam kurai ir gruti pieiet atslegt durvis, ka kads ierodas pie vinas. paslaik jau dzivoklis aprikotis ar vemo gaismas sledziem gan web kameru gan motion sensoriem gan autonomu gridas tirisanas robotu kas pats iztiras bazes stacijaa, kura jaiztira reizi nedela.. sis ir pedejais nepieciesamasi solis lai tiktu apmierinatas visas vajadzibas, lai gan vel doma aprikot ar sis pasas firmas durvju video zvanu ka var redzet kas pie omes ir atnacis web kameraa un tad tikai atslegt durvis.
   Labot Tautas Policija - nospied šo, ja tev šķiet, ka šis komentārs nav cienīgs te atrasties    atbildēt 
       
Janka    2014-07-15,11:12
- te ir doorbot https://

   Labot Tautas Policija - nospied šo, ja tev šķiet, ka šis komentārs nav cienīgs te atrasties    atbildēt 


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv