Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

HTC laiž klajā pievilcīgi kompakto viedtālruni HTC One mini 2

Mobilie

HTC laiž klajā pievilcīgi kompakto viedtālruni HTC One mini 2Labas ziņas! Foršā One mazais brālis ir klāt! Jaunais One ir dikti foršs verķis, bet man personīgi šķiet mazliet par lielu. Mini būtu tieši laikā. Zemāk oficiālā informācija.

HTC, globālais līderis mobilo inovāciju un dizaina jomā, iepazīstina ar jaunāko papildinājumu pasaulē atzītajā HTC One viedtālruņu ģimenē – ar viedtālruni HTC One mini 2. Ar kompaktu, bet bagātīgu 4,5 collu augstas izšķirtspējas ekrānu, HTC Sense™ 6 saskarni, BlinkFeed™ ziņu plūsmu sākumekrānā un iespaidīgu 5MP uz priekšu vērstu kameru jaunais viedtālrunis HTC One mini 2 kompaktāka tālruņa modeļa meklētājiem sniedz tādu pašu pieredzi kā meistardarinājums un izcilnieks savā klasē 2014. gada viedtālrunis HTC One (M8).


„Apbalvojumus guvušās HTC One ģimenes jaunākais elegantais un kompaktais papildinājums HTC One mini 2 satur funkcijas, kas jau ir guvušas starptautisku atzinību. Sava izmēra un noapaļoto stūru dēļ tas lieliski ieguļ plaukstā, kabatā vai makā, darot to skaistu un viegli lietojamu. Šī ir labākā izvēle tiem, kas iecienījuši ikonisko HTC One (M8) dizainu, bet tomēr vēlas ko kompaktāku,” atzīst HTC izpilddirektors Pīters Ču (Peter Chou).

Ģimenes skaistums
Priecējot ar jau sasniegumus guvušo dizainu, kas 2014. gadā viedtālrunim HTC One (M7) nodrošināja iF produkta dizaina zelta godalgu, HTC One mini 2 piemīt arī HTC One (M8) nevainojami izliektā mugurpuse metāliski pelēkā krāsā. Pieejams arī zeltainā dzintara un ledaini sudrabainā krāsā, un sava kompaktā, bet modernā dizaina dēļ šī ierīce kļūs par nepārprotamu izvēli tiem, kas meklē tālruni, kas būs gan glīts, gan sajūtu ziņā nepārspējams.

Augstas kvalitātes kamera dabiskiem pašportretiem
Nevainojamus pašportretus nodrošina 5MP uz priekšu vērsta kamera. Tāpat priekšējās kameras taimeris, dodot laiku ieņemt vēlamo pozu fotogrāfijai, nodrošinās, ka pietiek tikai ar vienu fotografēšanu. Lai piešķirtu šiem pašportretiem profesionalitātes dvesmu, jaunajam HTC One mini 2 ir arī „Touch Up” funkcija smalkiem skaistuma uzlabojumiem – ādas nogludināšanai, sarkanu acu efekta noņemšanai, sejas kontūru koriģēšanai, nezaudējot dabiskumu. Rotaļīgākā noskaņojumā, izmantojot „Touch Up”, saviem pašportretiem ir iespēja piešķirt stilizētu „manga” efektu.

HTC BoomSound™ - maza ierīce ar spēcīgu skaņu
HTC One mini 2 ierīce ir maza, bet tajā ir ierīkota HTC BoomSound™ skaņas tehnoloģija, lai sniegtu neatkārtojamu, spēcīgu, noteiktu un tīru skaņu. Aprīkots ar tādiem pat uz priekšu vērstiem divkāršajiem skaļruņiem kā HTC One (M8), kas jau ir kļuvuši par sinonīmu visai HTC One ģimenei, HTC One mini 2 nodrošina bagātīgu skaņas tonalitāti: sākot no basiem līdz diskantam, radot augstas kvalitātes, dziļu skaņu.

HTC BlinkFeed™ – būtiskākās ziņas sākumekrānā
Pārvēršot sākumekrānu par platformu jaunākajām ziņām un sociālo mediju atjauninājumiem, HTC BlinkFeed™ ļauj svarīgākajām ziņām būt pieejamākām un vieglāk pārskatāmām. Apvienojot vairāk nekā 1000 partneru ziņu plūsmas daudzpusīgā mozaīkā, ekrānā tiek atspoguļoti sociālo mediju atjauninājumi un iecienītāko ziņu plūsmu jaunākā informācija, nodrošinot aktuālāko jaunumu pieejamību sākumekrānā.

Dalīšanās mirkļos ar Zoe™
Ar 13MP kameru un Zoe Highlight ir iespēja radīt savu iespaidīgāko piedzīvojumu video, izmantojot HTC Zoe aplikāciju, lai jebkurā sociālo mediju kanālā dalītos ar šo video ar saviem draugiem vai ģimeni. Tāpat šajos neaizmirstamajos mirkļos, izmantojot Remix funkciju, sekotājiem būs iespēja pievienot savus video, fotogrāfijas vai skaņu celiņu, radot jaunu Zoe Highlight video, ļaujot šo pašu notikumu izdzīvot citā formā..

Pieejamība
Viedtālrunis HTC One mini 2 Baltijas tirgū pie mobilo sakaru operatoriem būs pieejams no 2014. gada jūlija pelēkā, sudrabainā un zeltainā krāsā. Aptuvenā pārdošanas cena būs 450.00 EUR.  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies