Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

LMT piedāvā unikālu saturu un hokeja tiešraides mobilajās ierīcēs

Mobilie, Dažādi

LMT piedāvā unikālu saturu un hokeja tiešraides mobilajās ierīcēsJa tu esi 1) hokeja fans 2) LMT klients, tad mums tev ir prieka vēsts - savā telefonā varēsi skatīties visādus labumus par hokeja čempionātu. Es gan neesmu ne viens ne otrs, tāpēc pieredzē dalīties nevarēšu. Zemāk oficiālā informācija.

Radot jaunas iespējas klientiem un atbalstot Latvijas hokeja izlasi pasaules čempionātā hokejā, Latvijas Mobilais Telefons (LMT) sadarbībā ar mediju grupu MTG ikvienam hokeja fanam piedāvā plašas iespējas sekot līdzi sportistu gaitām un rezultātiem mobilajās ierīcēs.


Pasaules čempionāta hokejā laikā LMT klientiem būs iespēja baudīt unikālus, īpaši veidotus video materiālus, kas pieejami tikai LMT lietotnē (aplikācijā) un mobilajā portālā m.lmt.lv. Tāpat LMT klienti savos telefonos un citās mobilajās ierīcēs LMT tīklā varēs vērot Latvijas hokeja izlases spēļu tiešraides un sekot līdzi citām hokeja aktualitātēm.

„LMT jau sen vairs nav tikai modernākā sakaru tīkla un labāko tehnisko risinājumu nodrošinātājs. Mobilās ierīces šobrīd ir galvenais ekrāns, kurā ikdienā ieskatāmies visvairāk, tāpēc LMT ir izveidojis LMT lietotni un m.lmt.lv, kur klienti var vienuviet atrast mobilajām ierīcēm piemērotu saturu. Gatavojam papildu arī oriģinālu gan lasāmu, gan klausāmu, gan skatāmu saturu, kas būs pieejams LMT klientiem. Pasaules čempionāts hokejā ir LMT pirmais unikāla satura piedāvājums, ko nodrošinām sadarbībā ar MTG. LMT aicina arī citus satura ražotājus aktīvāk līdzdarboties, lai Latvijā būtu vairāk mobilajām ierīcēm piemērota vietējā satura,” aicina LMT prezidents Juris Binde. 

Baiba Zūzena, MTG TV un radio vadītāja Latvijā: „Tālajā 1954.gadā Latvijā sāka raidīt pirmais televīzijas kanāls un dienas laikā tas raidīja vien trīs stundas. Šobrīd Latvijā ir pieejami simtiem televīzijas kanāli un tie raida visu cauru diennakti. MTG Latvija darbojas jau 16 gadus, un no viena televīzijas kanāla esam pamatīgi izauguši un attīstījušies - šobrīd papildu sešiem televīzijas kanāliem skatītāji iecienījuši lielāko nacionālo video portālā „TVPlay”. Sekojot līdzi tehnoloģiju attīstībai un skatītāju ieradumu maiņai, tapis sadarbības projekts uz Pasaules čempionātu hokejā. Tas ir pirmais solis MTG plānotajā ilgtermiņa sadarbībā ar LMT, abām pusēm realizējot ko jaunu un nebijušu. Esam droši, ka skatītāji to novērtēs.”

LMT lietotnē un portālā m.lmt.lv izveidotā pasaules čempionāta hokejā sadaļa būs īstā vieta, kur uzzināt visu par Latvijas izlases spēlētājiem, noskatīties īpaši veidotus video stāstus par komandas hokejistiem, uzzināt sportistu ikdienas gaitas, nokļūt treniņu aizkulisēs, iepazīties ar Latvijas hokeja leģendām, emocionāliem stāstiem par ģimeni, noskatīties intervijas ar labākajiem spēlētājiem, katru dienu uzzināt ekspertu komentārus, kā arī vērot citus unikālus videomateriālus.

  
 
 Iepriekšējais →


.


Sludinājumi →Pievieno savu →
Pārdod
Huawei P20, 128GB, 4GB RAM

155.00 EUR
Pārdod
PS4 Pro 1TB

300.00 EUR
Pārdod
PS4 Games

15.00 EUR
Pārdod
Apple Remote

15.00 EUR
Pārdod
iMac 21

245.00 EUR
Pārdod
Gaisa mitrinātājs Boneco

40.00 EUR
Pārdod
Blackberry Key2

220.00 EUR
Pārdod
PS Vita Games

15.00 EUR

Damperu noma

38.00 EUR
Pārdod
DDR2 2GB x 2 gab

30.00 EUR
Pārdod
Aerators_HECHT 5654

140.00 EUR
Pārdod
PS3 Slim 160GB

125.00 EUR
Pārdod
MagSafe 85W

45.00 EUR
Pārdod
MacBook Air 11-inch 2011

280.00 EUR
Pārdod
Dell alienware m17x

775.00 EUR
↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies