Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Tavu atmiņu karuselis

Softs, Mobilie, Video

Tavu atmiņu karuselisDropbox nācis klajā ar jaunu aplikāciju bilžu krāšanai. Carousel ļauj ļoti ērti ielādēt visas bildes Dropbox mākonī un pēc tam tās pārskatīt, pārsūtīt, apstrādāt un koplietot.

Aplikācija smuki sakārto bildes hronoloģiskā secībā un tās atlasīt var pēc konkrēta datuma vienkārši ripinot laika joslu aplikācijas apakšā. Lietošana ir patiesi ērta un vienkārša - tieši tas, ko mēs sen jau esam gribējuši. Visas mūsu bildes vienuviet, vienmēr pieejamas, viegli pārskatāmas. Bet...


Neizbēgamais bet. Carousel izmanto tavu Dropbox kontu, tātad bilžu krātuves lielumu vistiešākajā viedā iespaido tavs Dropbox krātuves lielums. Bezmaksas katram pienākas 2GB, bet lietojot Carousel var iegūt vēl 3GB. Piesaistot draugus un citas aplikācijas var iegūt vēl papildus vietu, taču salīdzinoši maz. Protams, vienmēr var piepirkt klāt papildus vietu, taču Dropbox neizceļas ar īpaši draudzīgām cenām.

Tas viss lielisko Carousel dramatiski ierobežo. Reklāmā solītās "visas jūsu atmiņas" būs jāierobežo uz apmēram pēdējo gadu... Žēl. Jācer, ka Dropbox drīz saņemsies un sāks piedāvāt krietni vairāk bezmaksas diskvietu.

Tiem, kas skaidri zina, ka ar Dropbox viņiem nepietiks, silti iesaku izmantot Flickr, kurš bez maksas piedāvā... terabaitu! Nopietni. Arī Flickr aplikācijai ir automātiska bilžu augšupielāde, iztrūkst vien tik eleganta laika josla kā Carousel.  
 
 Iepriekšējais →


.


Sludinājumi →Pievieno savu →
Pārdod
Sony Xperia XZ1 Compact

145.00 EUR
Pārdod
Palm Phone

115.00 EUR
Pārdod
Lietots velo, 26

155.00 EUR
Pārdod
Huawei P30

245.00 EUR
Pārdod
Xiaomi MI A2 Lite

95.00 EUR
Pārdod
Leica X2 + viewfinder

650.00 EUR
Pārdod
Kalnu velo Atala, 26

110.00 EUR
Pārdod
Pixel 4a

269.00 EUR
Pārdod
Nokia 7.1, 64GB, Android 10

125.00 EUR
↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies