Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Baumo, ka Samsung Galaxy S5 būšot pirkstu nospiedumu lasītājs un īpaši augstas izšķirtspējas ekrāns

Mobilie

Baumo, ka Samsung Galaxy S5 būšot pirkstu nospiedumu lasītājs un īpaši augstas izšķirtspējas ekrānsInternetos noklīdusi informācija ar iespējamiem jaunā Samsung viedtālruņu flagmaņa Galaxy S5 tehniskajiem parametriem. Tā ekrāns būšot vēl lielāks, ar ļoti augstu pikseļu blīvumu. Tāpat telefonam būšot arī pirkstu nospiedumu lasītājs, kas pēdējā laikā sāk gūt popularitāti viedtālruņos.

Telefona ekrāns būšot pastiepies līdz 5,25 collām, savukārt tā izšķirtspēja izaugusi līdz pat 2560×1440 pikseļiem. Tas nozīmē, ka pikseļu blīvums sasniegs 560ppi. Salīdzinājumam - iPhone 5S pikseļu blīvums ir 326ppi. Tiesa, Samsung izmanto AMOLED displejus, kuriem ir mazliet atšķirīgs subpikseļu kārtojums, taču tik augsts pikseļu blīvums vienalga ir apbrīnojams rezultāts. Protams, vismaz pagaidām šī informācija ir vien baumas.


Otrs, šī vēl noslēpumā turētā telefona jauninājums - pirkstu nospiedumu lasītājs esot iebūvēts "mājas" pogā, līdzīgi kā iPhone. Taču atšķirībā no Apple ražotā telefona, šeit tas būšot "novelkamais" sensors. Uz tā pirksts ir ne vien jāuzliek, bet jānovelk, lai korekti nolasītu pietiekami lielu nospieduma fragmentu. Šī lasītāja (potenciālā) izmantošana mazliet pārsteidz, jo tā lietošana ir krietni neefektīvāka kā "pilna kadra" nospiedumu lasītāji, kādus izmanto Apple un HTC (attēlā).

Protams, šīs joprojām ir baumas un ļoti iespējams, ka Galaxy S5 būs pavisam savādāks.

Ko tu gaidi no S5?


















  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies