Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Kaspersky Internet Security— Multi-Device sola pasargāt Windows, Mac un Android ierīces

Softs

Kaspersky Internet Security— Multi-Device sola pasargāt Windows, Mac un Android ierīcesLūk, kādu interesantu produktu piedāvā Kaspersy. Vienota drošības sistēma visiem jūsu datoriem. Gan tiem, kas rūc zem galda, gan tiem, ka iebāzti kabatā. Kā arī tiem, kam spīdīgi ābolīši uz muguras.

Vienota Windows, Mac un Android aizsardzība: jaunā Kaspersky Internet Security— Multi-Device

Kaspersky Lab informē, ka laidis klajā konceptuāli jaunu izstrādājumu mājas lietotājiem — Kaspersky Internet Security — Multi-Device. Risinājums nodrošina ne vien operētājsistēmas Windows pārvaldītu personālo datoru, bet arī Android viedtālruņu un planšetdatoru, kā arī Mac datoru aizsardzību. Šis kompleksais izstrādājums ļauj vienkārši un ērti aizsargāt jebkādu ierīču kopumu, izmantojot vienu aktivizācijas kodu, ka arī ir iespējams iegādāties dažādu veidu licences no vienas līdz piecām ierīcēm. Mūsdienu pasaulē personīgo elektronisko ierīču skaits nepārtraukti palielinās, un pieaugumu galvenokārt nodrošina jaunu mobilo stilierīču parādīšanās. Saskaņā ar Kaspersky Lab datiem Latvijas iedzīvotāji piekļuvei internetam izmanto vidēji divas ierīces. Lietotāji aktīvi pievienojas internetam no visvisādām ierīcēm, ko pārvalda dažādas operētājsistēmas, tomēr joprojām ir plaši izplatīts uzskats, ka Internet Security klases aizsardzība ir nepieciešama galvenokārt: PC. Piemēram, vairāk nekā 60% Android viedtālruņu lietotāju domā, ka viņu ierīcēm aizsardzība nav obligāta." Taču apdraudējumi, veicot pirkumus internetā, pārlūkojot tīmekļa vietnes un sazinoties sociālajos tīklos, ir vienlīdz bīstami visām ierīcēm, jo tās visas ir savienotas ar internetu. Turklāt mobilās ierīces var viegli pazaudēt, un kopā ar tām arī tajās saglabāto informāciju.
Kad finanšu darījuma izpildes procesā ir iesaistītas vairākas ierīces, drošību palīdzēs uzturēt vairākas tehnoloģijas: «Pretpikšķerēšana» operētājsistēmām Windows, Android un Mac, «Droša klaviatūra» finanšu informācijas ievadīšanai ar PC un Apple datoriem, kā arī Windows paredzētā tehnoloģija «Droši maksājumi». Tās nodrošina aizsardzību, kad tiek izmantotas intemetbankas un maksājumu sistēmas, piemēram, PayPal, kā arī veikti pirkumi internetā. Šo tehnoloģiju apvienojums būtībā ir vienīgais drošais veids, kā pretoties kombinētajiem uzbrukumiem kad ļaundari viena mērķa sasniegšanai uzbrūk gan lietotāja datoram, gan viņa viedtālrunim. Šādu apdraudējumu piemērs ir banku Trojas zirgi ZeuS un SpyEye — tiem abiem ir arī «mazais» brālis uzbrukumiem mobilajām ierīcēm: Zitmo un Spitmo. Vēl viens apdraudējums, kas attiecas uz visiem lietotājiem neatkarīgi no viņu ierīcēm, ir pieaugušajiem domāts saturs, kas galīgi nav piemērots mazajiem lietotājiem. Bērni bieži spēlē spēles jebkurās savu vecāku ierīcēs, interesējas par 18+ kategorijas mājaslapām, sazinās sociālajos tīklos vai mēģina kaut ko apmaksāt internetā bez vecāku ziņas, bet ar viņu bankas karti. Visas šīs darbības var ne vien nelabvēlīgi ietekmēt bērna psihi, bet arī radīt reālu kaitējumu datora drošībai un ģimenes budžetam. Modulis «Vecāku kontrole» Windows un Mac OS pārvaldītiem datoriem ļauj vecākiem uzraudzīt, kā bērni izmanto internetu un datoru. «Mūsdienu digitālās pasaules apstākļos lietotājam nav jāapgrūtina sevi ar ilgstošiem pētījumiem un dažādu visām viņa ierīcēm piemērotu aizsardzības programmu meklējumiem. Ar Kaspersky Internet Security — Multi-Device mēs esam padarījuši ceļu pretī visu lietotāja datoru un mobilo ierīču drošībai vienkāršu, saprotamu un maksimāli ērtu. lerīču īpašnieks var iegādāties tikai vienu programmu, instalēt vienotu licenci visas savās ierīcēs un mierīgi nodarboties ar savam lietām, esot pilnīgi pārcietināts, ka ir pieņēmis pareizo lēmumu,» norāda Kaspersky Lab rīkotājdirektors Baltijas valstīs Andis Šteinmanis. Kaspersky Internet Security — Multi-Device var iegādāties Kaspersky Lab partneru veikalos un mājastapā kaspersky.lv . Lietotāja digitālās pasaules aizsardzībai ir pieejamas dažādas aizsargājamo ierīču skaita un operētājsistēmu kombinācijas. Partneru veikalos ir pieejamas licences rīs ierīču aizsardzībai, savukārt mājaslapā ir iespējams iegūt aizsardzību sākot no vienas un līdz pat piecu ierīču aizsardzībai vienlaikus. Divu ierīču aizsardzību vienu gadu varēs nodrošināt par 49,99 EUR. Trīs ierīču aizsardzība izmaksās 55,99 EUR, bet piecu iespējamo aktivizāciju kombinācija — 92,99 EUR. Turklāt licences darbības periodā aizsardzību var pārinstatēt no vienas ierīces uz citu, kas dod vēl plašākas savas lietotāja digitālās pasaules aizsardzības iespējas.

  
 
 Iepriekšējais →


.


Sludinājumi →Pievieno savu →
Pārdod
Samsung Galaxy S23 5G

315.00 EUR
Pārdod
Vw Golf 5

3200.00 EUR
Pārdod
Sieviešu velo, 3 ātrumi

265.00 EUR
Pārdod
Bērnu velo, 20

75.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 7a

245.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 3a

125.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 8, 128GB

395.00 EUR
Pārdod
Meiteņu velo, 24

245.00 EUR
Pārdod
Klasisks velo, 28

255.00 EUR
↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv
Mastodon
Realizācija Tup un Turies