Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Sešu collu viedtālrunis Nokia Lumia 1520 pieejams Latvijā

Mobilie
Sešu collu viedtālrunis Nokia Lumia 1520 pieejams LatvijāNemaz nebija ilgi jāgaida - jaunais Nokia planšettelefons jau klāt mūsu veikalos. Zem eglītes gan varbūt nepaspēsiet pastūķēt, bet aptaustīt uz veikalu aizejiet gan. Interesants aparāts. Zemāk oficiālā informācija un daudz bilžu.

Pirmais Lumia sešu collu viedtālrunis Nokia Lumia 1520 pieejams Latvijā

Oktobrī Nokia World ietvaros prezentētais pirmais Nokia viedtālrunis ar sešu collu ekrānu – Nokia Lumia 1520 – ir pieejams Latvijas tirgū. To var iegādāties lielākajos mobilo sakaru operatora “LMT” veikalos.

Nokia Lumia 1520 ar jaunāko Windows Phone 8 versiju “Lumia Black” un kameras funkciju inovācijām ir lieliski piemērots kā izklaidei, tā darbam. Viedtālruņa sākuma ekrānā ir jauna, trešā, tiešsaistes elementu kolonna, lai lietotāji uz lielā ekrāna varētu redzēt un paveikt vairāk.


Nokia Lumia 1520 iekļauj jaunāko attēlveidošanas veikumu – 20 megapikseļu PureView kameru ar optisko attēla stabilizāciju (OIS), kas ļauj uzņemt spilgtus attēlus arī tumsā, un objekta fokusa attāluma (zoom) regulēšanas funkciju līdzīgi kā Nokia Lumia 1020. Lumia 1520 kamera uzņem skaidrus video ar stereo skaņu pat visskaļākajos koncertos, pateicoties Nokia Rich Recording funkcijai, kas veic nesalīdzināmi labas kvalitātes skaņas ierakstu ar četriem iebūvētiem stereo mikrofoniem. Nokia Lumia 1520 fotoattēlu uzņemšanas aplikācija Nokia Camera piedāvā arī RAW DNG atbalstu, kas paver plašas uzņemto fotoattēlu pēcapstrādes iespējas.

Viedtālrunis aprīkots ar 6 collu spilgtu 1080p full HD Clear Black displeju, kas ir līdz šim labākais ekrāns, kāds iekļauts Nokia tālrunī. Un, tāpat kā citi augstākās klases Lumia sērijas viedtālruņi, arī šis displejs ir ar īpaši augstu skārienjutību, kas ļaut to lietot, piemēram, ar cimdiem.

Nokia Lumia 1520 pieejamas Microsoft Office lietotnes un Exchange e-pasts, labākais karšu un navigācijas pakalojums viedtālruņu tirgū – HERE –, ātra un droša interneta pārlūkošana ar Internet Explorer 10 pārlūku, visas populārākās sociālo tīklu lietotnes, tajā skaitā arī Instagram, Vine un Waze, un vēl aptuveni 200 tūkstoši citas lietotnes un spēles no Windows Phone Marketplace. Viedtālrunī pieejama arī jauna lietotne Nokia Storyteller, kas sakārto lietotāja uzņemtos fotoattēlus pēc to uzņemšanas laika un vietas, veidojot HERE kartē viegli pārskatāmus ceļojumu un citu spilgtāko dzīves brīžu fotostāstus hronoloģiskā secībā.

Viedtālrunim ir iebūvēta 32 gigabaitu atmiņa, kuru iespējams palielināt vēl ar 64 gigabaitiem, pievienojot atsevišķu microSD atmiņas karti. Tāpat lietotāji var uzglabāt savus failus tiešsaistes failu krātuvē SkyDrive.

Nokia Lumia 1520 pilnā nesubsidētā mazumtirdzniecības cena “LMT” veikalos ir LVL 582. “LMT” klientiem, kuri lieto “LMT” pakalpojumus jau vismaz trīs mēnešus, slēdzot “Mans Komplekts” līgumu uz 24 mēnešiem, Nokia Lumia 1520 bez pirmās iemaksas ir pieejama par LVL 24,25 mēnesī un maksājot izvēlētā tarifa plāna mēneša maksu.  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies