Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Bites Megaprieku kontroles rīks tagad pieejams arī iPhone lietotājiem

Mobilie

Bites Megaprieku kontroles rīks tagad pieejams arī iPhone lietotājiemEs gan esmu lepns snobs un megapriekus neskaitu, bet šis rīks noteikti palīdzēs daudziem! Starp citu, padoms iOS7 lietotājiem - zem Settings>Cellular var apskatīties cik mobilos datus tērē katra aplikācija.

Ņemot vērā Megaprieku kontroles rīka veiksmīgo startu Android lietotāju lokā un pieprasījumu pēc līdzīga rīka arī iPhone lietotājiem, Bite saviem klientiem tagad piedāvā sekot līdzi interneta patēriņam arī uz iOS ierīcēm - iPhone, iPad un iPod touch.

Līdzīgi kā priekštecis, logrīks Android ierīcēm, jaunā drošības aplikācija uzskaita iztērētos megabaitus reālā laikā, kā arī parāda aktuālo rēķina summu. Lai arī iOS aplikāciju klāstā ir sastopamas dažādas aplikācijas ar līdzīgu funkcionalitāti, Baltijas mērogā šāda pieeja datu uzskaitei ir unikāla, jo savienota ar mobilā operatora datu uzskaites sistēmu un nodrošina maksimālu precizitāti.Daudzi mobilo sakaru lietotāji vairās izmantot mobilo internetu savā telefonā, jo interneta pārraudzīšana šķiet netverama un bieži vien neparedzama. Retais zina, cik liels apjoms interneta nepieciešams e-pasta atvēršanai vai ziņu portālu pāršķirstīšanai. Ja sarunu ilgumu vai nosūtīto sms skaitu var apjaust, tad līdz pat 30 MB interneta var iztērēt 1 minūtes laikā, to pat nemanot. Šāda aplikācija laikā, kad strauji pieaug viedtālruņu lietotāju skaits, ne tikai dos lielāku izpratni par ikdienas datu patēriņu, bet palīdzēs arī izvairīties no negaidīti lieliem rēķiniem.

„Lai cilvēki varētu sekot līdzi un būt droši par savu interneta lietojumu un gaidāmo rēķinu, sākotnēji mēs klientiem izveidojām Megaprieku kontroles rīku Android tālruņiem,” stāsta Oksana Stankeviča, Bite Latvija klientu apkalpošanas nodaļas vadītāja. “Atsaucība bija negaidīti liela – piecu mēnešu laikā to lietojuši jau vairāk kā 25 000 mūsu klientu. Saņēmām ļoti labas atsauksmes no lietotājiem, tāpēc izveidojām līdzvērtīgu aplikāciju arī iPhone lietotājiem, kas visu šo laiku ir izrādījuši lielu interesi.”

Bites Megaprieku kontroles rīks rāda arī aktuālā rēķina summu, bet priekšapmaksas kartes klientiem - kredīta atlikumu. Visu šo informāciju ir iespējams vienlaikus pārraudzīt gan savam, gan arī, piemēram, bērna numuram, vispirms to autorizējot savā telefonā.

Rīks bez maksas pieejams aplikāciju veikalā App Store. Bites klientiem, atrodoties Latvijā, nav jāmaksā par pašas aplikācijas patērēto interneta daudzumu. Savukārt tie Bites klienti, kas ceļo, novērtēs to, ka uzskaite darbojas arī viesabonēšanā un palīdz pārraudzīt iztērētos megabaitus pēc viesabonēšanas tarifiem. Par to arī lietotājs tiks brīdināts ar īpašu paziņojumu aplikācijā, lai nebūtu jāsaskaras ar negaidīti lieliem rēķiniem.

  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies