Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Kopenhāgenas rats palīdz gurstošiem velosipēdistiem

Dažādi, Video

Kopenhāgenas rats palīdz gurstošiem velosipēdistiemŠodiena gan iemarķē sezonu, kad ar velosipēdu labāk nevajadzētu doties pilsētas ielās, bet ja nu tomēr baigi gribas, tad iespējams lieti noderēs Kopenhāgenas rats. Tas nemaksā lēti, taču nav arī tik trakoti dārgs kā jauns elektriskais velosipēds.

Kopenhāgenas rats ir velosipēda aizmugurējais ritenis, kurā iestrādāts elektriskais motors, baterijas, čupa sensoru un pat Wifi, lai tam varētu pieslēgties ar viedtālruni. Ratu var iemontēt jebkuram (standarta) velosipēdam un... tas arī viss. Nekādas papildus darbības nav nepieciešamas, vienkārši sāc braukt! Rats pats sapratīs kad tev pietrūkst dukas un kad piepalīdzēt ar elektromotoru. Piemēram sākot braukt kalnā vai vienkārši minoties mežonīgi ātri. Kopenhāgens rats kādu brīdi ļaus mīties ar 3 līdz 10 reižu lielāku spēku nekā pašam velobraucējam.

Radījuši šo uzparikti ir entuziasti no Superpedestrian sadarbībā ar Kopenhāgenas pilsētu. Kā zināms dāņi ir lieli velobraucēji, tāpēc no viņiem daudz ko var mācīties.


Šobrīd Copenhagen Wheel pieejams par 700 ASV dolāriem. Šķietami padaudz, taču par to naudu var iegūt lielu palīgu un iepūst otro dzīvību savam vecajam velosipēdam.  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies