Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Edgars

Labu apetīti, dēliņ!

Idejas

Labu apetīti, dēliņ!

Apkārt zibēja tuneļa ugunis. Ass, reaktīvo izplūdes gāzu piesātināts gaiss virpuļoja ap manu policista ķiveri, kura tiktu norauta līdz ar manu galvu, ja gaisu nešķeltu mana policijas lidocikla vējstikls. Policijas lidocikli, ziniet, ir ātrāki par civilo transportu, kas labi noder šādos pakaļdzīšanās gadījumos, tomēr trīssimt kilometri stundā publiskā satiksmes tunelī pat man nemitīgi uzdzina aukstas tirpas, un es karsti vēlējos, kaut šī pakaļdzīšanās ātrāk beigtos.

 


 

Bēgošās uguntiņas man priekšā izmisīgi lavierēja starp daudz lēnākajiem transporta līdzekļiem, brīžiem tik tikko izvairoties no griestus balstošajām kolonnām un smagajiem vilcējiem.


Te pēkšņi mans mērķis izdarīja neveiklu manevru, viņa lidocikls atsitās pret kāda vilcēja kāpsli, zaudēja dzinēju un, dzirksteles šķiezdams, pazuda zem vilcēja riteņiem. Milzīgais transportlīdzeklis zaudēja līdzsvaru un negaidīti strauji saslīdēja šķērsām tunelim, aizšķērsojot manu ceļu. Izmisīgi sasviedu lidociklu sāniski, tomēr ātrums bija pārāk liels, un pēc mirkļa pasauli aprija zvērojoša uguns.

 

Atvēru acis. Istabā bija gaišs, kaut rīta saule tikai pa šauru logu aizvērtņu spraudziņu iespīdēja telpā, zīmējot silti dzeltenu vertikālu līniju uz sienas. Tātad tas bija tikai sapnis! Atvieglots gulēju vēl dažas sekundes, līdz mājsistēma uztvēra, ka esmu pamodies, un noklikšķēja releji, ieslēdzot klusinātu mūziku un atverot loga aizvērtņus. Istaba pielija ar spilgtu saules gaismu un kalendārs pie sienas automātiski paaugstināja attēla un datumu tabulas kontrastu. Sākās vēl viena 2042.gada diena.


Kad nokāpu lejā, virtuvē, tur neviena nebija. Vien infodisplejs uz galda mirkšķināja paziņojuma ikonu; taču es tāpat zināju, ko tas man vēstīs: “Labrīt, dēliņ! Devos uz darbu, brokastis nomērdē un uzgrauzdē pats!”


Nopūtos un devos pie inkubatora. Lai arī vecs modelis, tas darbojās itin labi, un zaļie sienāži tajā vairojās uz nebēdu. Izvēlējos mazo sienāžu filtru - māmiņa gan vienmēr liek ēst lielos, jo veci tie kļūst sīksti, bet mazie ir saldāki, tāpēc, kad vecāki neredz, labāk ēdu tos. Ievietoju trauku ar atlasītajiem kukaiņiem grauzdētājā - parocīgā ierīcē, kas brokastis pāris minūtēs nomērdēja un uzgrauzdēja līdz nepieciešamajai pakāpei.


Lepsis

Mazliet vēlāk, kraukšķinot aprimušos lēkātājus, aizdomājos par senču netālredzibu. Tikai ap 2013.gadu cilvēki saprata, cik noderīgs proteīnu avots ir kukaiņi, un cik bezjēdzīgi ir pārtikai audzēt un pavairot staigājošās resursu izšķērdēšanas fabrikas - lopus. Šodien es domīgi košļāju augstākās kvalitātes sienāžus un nemaz nezināju, pat negribēju zināt, kā garšo lopa gaļa. Droši vien pretīgi.


  
 
 Iepriekšējais →


.


Sludinājumi →Pievieno savu →
Pārdod
iMac 21

245.00 EUR
Pārdod
Apple CD_DVD_RW

30.00 EUR
Pārdod
PS4 Pro 1TB

300.00 EUR

Damperu noma

38.00 EUR
Pārdod
PS Vita Games

15.00 EUR
Pārdod
MacBook Air 11-inch 2011

280.00 EUR
Pārdod
Apple Remote

15.00 EUR
Pārdod
Dell alienware m17x

775.00 EUR
Pārdod
PS4 Games

15.00 EUR
Pārdod
Gaisa mitrinātājs Boneco

40.00 EUR
Pārdod
Huawei P20, 128GB, 4GB RAM

155.00 EUR
Pārdod
Aerators_HECHT 5654

140.00 EUR
Pārdod
Blackberry Key2

220.00 EUR
Pārdod
MacBook Pro Retina 2013

850.00 EUR
Pārdod
PS3 Slim 160GB

125.00 EUR
↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies