Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Amazon atgādina lietotājiem par Kindle priekšrocībām - ievieš pogu Send To Kindle

Softs
Amazon atgādina lietotājiem par Kindle priekšrocībām - ievieš pogu Send To KindleKindle ir populārākais e-grāmatu lasītājs, taču ar grāmatām vien ierīces spējas nebeidzas. Viena no iespējām ir apkopot internetos atrastus rakstus vēlākai lasīšanai. Lai šo procedūru maksimāli vienkāršotu, Amazon ievieš Send To Kindle pogu, kas dara tieši to - konkrēto rakstu/lapu nosūta uz lietotāja Kindle kontu. Pāris sekunžu laikā attiecīgais teksts ir pieejams visās Kindle ierīcēs - lasītājā, mobilo, planšetdatoru un datoru aplikācijās.

Send To Kindle poga ir pieejama gan kā pārlūka papildinājums, gan atsevišķa aplikācija, gan integrējama jau weblapās. Tie, kas vēlas integrēt šo pogu savā lapā var doties šeit un pielāgot parametrus.

Paplašinot pogas iespējas un pieejamību Amazon pamatīgi sāk apdraudēt tādus vēlāklasīšanas servisus kā Instapaper un Pocket, kas pēdējos gados guvuši lielu popularitāti. Jācer, ka Amazon rosība neiznīcinās konkurentus, bet gluži pretēji radīs spēcīgu konkurenci, kas liks attīstīt un uzlabot šos servisus.


Vai tu lieto kādu vēlāklasīšanas rīku? Es izmantoju Instapaper, galvenokārt dēļ plašās integrācijas dažādās aplikācijās.

  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies