Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Edgars

Ieelpo tornado atbildīgi

Idejas

Ieelpo tornado atbildīgi

Ja neesat pārlieku pārņemti ar moderno laikmetu un reizi pa reizei atšķirat kādu tik vecmodīgu ierīci kā grāmata, tur var lasīt, ka senākos laikos cilvēki šņauca tabaku. Vēlāk šņauca vēl visādus draņķus, bet nu progresa vārdā ir nonākuši līdz... viskija šņaukšanai. Nu labi, ne šņaukšanai, bet ieelpošanai.

 


 

Šitais noticis kādā Kinga pārtikas un ideju festivālā Londonā. Viskija aromāta pārņemti zinātnieki izveidojuši kārbu, kurā ar zinātnisku triku palīdzību virpuļo mazs, bet īsts viskija tornado, savukārt baudītāju labā kastē iesniedzas salmiņš, pa kuru kārais viskijmīlis var ieelpot viskija tvaikus.

 

tornado

 

Kā stāsta, šāda viskija uzņemšana sniedzot pilnīgi jaunu sajūtu gammu, turklāt iedod pa galvu krietni vien straujāk, jo alkoholam nav jādodas caur tiem garlaicīgajiem apkārtceļiem, kuros tas nonāk pēc norīšanas. Arī aknas tiek saudzētas - pozitīva ziņa piektdienā, vai ne? Diemžēl nav ziņu par šādas ierīces izredzēm nonākt jūsu mājas ballītē, toties šis koncepts atrisina reiz latviešu tautas anekdotē definēto dilemmu:

 

Sieva lūdzas vīram:

- Vīriņ, vīriņ, nu nedzer tak tik daudz!

Vīrs:

- Bet čabul, kā tad lai dabū iekšā?


  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies