Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Edgars

Nikon pārsteidz fotopasauli ar Coolpix A, vēl citādāku lielsensora kompaktkameru

Foto

Nikon pārsteidz fotopasauli ar Coolpix A, vēl citādāku lielsensora kompaktkameru

To, ka ciparu fotokamera vēl nav izgājusi visas iespējamās metamorfozes*, pierāda jaunākais Nikon piedāvājums modernajiem fotografētājiem: kompaktkamera Coolpix A ar APS-C izmēra attēla sensoru. Phe, tas nav nekāds jaunums, jūs teiksiet. Bet...

 

Nikon nav iesācēji jaunā laikmeta kompaktkameru izstrādē. Pirms kāda laiciņa Nikon laida klajā 1 System, kuras īpatnība bija salīdzinoši mazs attēla sensors kombinācijā ar maināmiem objektīviem. Ņemot vērā 1 System iekļautās funkcijas - piemēram, slow-motion video, - bija skaidrs, ka tas ir tāds kā eksperiments.

 


 

Lai nu kā, Nikon turpināja attīstīt savu 1 System un šķita, ka šis viens no tirgus flagmaņiem pie šī formāta arī paliks. Tāpēc jaunā Coolpix A ir pārsteigums, jo tai ir maz kopīga ar 1 System: attēla sensors ir lielāks (tikpat liels kā Nikon spoguļkamerām), bet objektīvs ir nemaināms, turklāt ar fiksētu 18.5mm (28mm ekviv.) fokusa attālumu (un f/2.8).

 

Coolpix A

 

Šā vai tā, tehniskie parametri liek domāt, ka šī būs forša fotokamera ikdienas un ceļojumu fotografēšanai - kompakta un ar labiem parametriem bildēšanai vājā apgaismojumā. Tikai tā cena - to sola ap 1100 ASV dolāru, tātad droši vien vismaz 600 latu veikala plauktā pie šīs fotokameras būs redzams ne mazāks skaitlis par 800 LVL. Ja jums tas šķiet dārgi, tad droši vien interesanta būs arī ziņa, ka šai kamerai pievienojams optiskais skatu meklētājs maksās 450$.

 

Coolpix A

 

Ā, megapikseļi? 16!

 

* Metamorfoze - šeit: pārvēršanās, pārveidošanās.


  
 
 Iepriekšējais →


.


Sludinājumi →Pievieno savu →
Pārdod
Huawei P30

195.00 EUR
Pārdod
Sony Xperia XZ1 Compact

135.00 EUR
Pārdod
Pixel 4a

249.00 EUR
Pārdod
Palm Phone

95.00 EUR
Pārdod
Xiaomi MI A2 Lite

75.00 EUR
Pārdod
Lietots velo, 26

155.00 EUR
Pārdod
Samsung Galaxy S10e Black

199.00 EUR
Pārdod
Leica X2 + viewfinder

650.00 EUR
↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies