Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: PR

Valentīndienā sievietes sagaida atzīšanos mīlestībā, bet vīrieši - solījumus

Mobilie

Valentīndienā sievietes sagaida atzīšanos mīlestībā, bet vīrieši - solījumusPuse Latvijas iedzīvotāju Valentīndienā vēlas saņemt apsveikumu savā mobilajā tālrunī - atzīšanos mīlestībā, solījumu pavadīt vairāk laika kopā, kā arī apņemšanos palīdzēt mājas darbos, liecina Latvijas Mobilā Telefona (LMT) sadarbībā ar tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centru SKDS veiktā aptauja. Visu mīlētāju dienā tiks izmantotas visas mobilā tālruņa sniegtās iespējas gan romantiskas mūzikas atskaņošanai, gan sveču vietā, gan virtuāla video vai foto apsveikuma radīšanai.


Aptaujā noskaidrots, ka gandrīz ceturtā daļa iedzīvotāju izmantos savu tālruni, gatavojoties Valentīndienai vai svinot to. Lielākā daļa aptaujāto apsveiks savus mīļos ar sirsnīgiem sveicieniem sociālajos tīklos, kā arī izmantos telefonu, lai nofotografētos kopā ar mīļoto. Advancētākie lietotāji telefonu izmantos kā piezīmju blociņu, lai savam mīļotajam cilvēkam uzrakstītu dzejoli vai iedziedātu apsveikumu un pēc tam pa telefonu nosūtītu.

Vīrieši sola ar tālruņa palīdzību savai mīļotajai noorganizēt svētkus – pasūtīt ziedus, norezervēt galdiņu restorānā, iegadāties kino biļetes. Daļa aptaujāto mobilo tālruni grasās izmantot romantikas radīšanai, izmantojot to kā mūzikas atskaņotāju vai kā gaismas aplikāciju sveču vietā.

Sievietes vēlas saņemt pa telefonu atzīšanos mīlestībā dziesmas, video, elektroniskās kartiņas un citos radošos veidos. Savukārt vīrieši ir praktiskāki un no savas mīļotās sievietes gaida īsziņu vai zvanu ar solījumu pavadīt vairāk laika kopā. Tāpat vīrieši ļoti labprāt saņemtu savas mīļotās fotogrāfiju. Kā labāko risinājumu dāvanas meklēšanai vīrieši norāda mobilo internetu, kas ietaupa laiku un atvieglo dāvanas izvēli.

Tai pat laikā puse Latvijas iedzīvotāju vai nu vispār nesvin Valentīndienu vai arī vēlas sveicienus saņemt personiski.

  
 
 Iepriekšējais →


.


Sludinājumi →Pievieno savu →
Pārdod
MacBook Air 11-inch 2011

280.00 EUR
Pārdod
PS4 Games

15.00 EUR
Pārdod
MagSafe 1/2 Cable 2m

15.00 EUR
Pārdod
Nintendo Switch_Games

15.00 EUR
Pārdod
Magic Mouse

35.00 EUR
Pārdod
Apple CD_DVD_RW

30.00 EUR
Pārdod
DDR2 2GB x 2 gab

30.00 EUR
Pārdod
PS4 Games

25.00 EUR
Pārdod
PS3 Slim 160GB

125.00 EUR
Pārdod
Nintendo Switch_Mario Case

30.00 EUR
Pārdod
Huawei P20, 128GB, 4GB RAM

155.00 EUR
Pārdod
Nintendo Switch_Games

15.00 EUR
Pārdod
PS4 Pro 1TB

300.00 EUR
Pārdod
SONY BTX300 Bluetooth_WiFi

95.00 EUR
Pārdod
GoPro Hero 5_ 64GB

165.00 EUR
Pārdod
MacBook Pro 2017

750.00 EUR
↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies