Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: PR

Honda CR-V uzlabojumi 2013. gadā

Auto

Honda CR-V uzlabojumi 2013. gadā Uzlabotā Honda CR-V 2013. gadā iekļauj galvenās Hondas vērtības- praktiskumu, degvielas efektivitāti, ērtumu un jaudu.

Hondas CR-V iekšējais dizains kā vienmēr ir ērts, vienkāršs un praktisks, kurā gan jauni, gan vecāki braucēji jutīsies labi un komfortabli. Tas ir ietilpīgs, ar daudz vietas kājām un dažādiem lieluma glabāšanas nodalījumiem viscaur mašīnai. 2013. gada Honda CRV piedāvā iespaidīgi lielu kravas platību- ar nolaistiem aizmugurējiem sēdekļiem tā piedāvā 1.05 kubikmetru lielu vietu un ar nolaistiem priekšējiem sēdekļiem tā piedāvā gandrīz 2 kubikmetrus lielu platību.


Jaunā Honda, protams, neatpaliek no tehnoloģiskām priekšrocībām, tā ir aprīkota ar Intelligent Multi-Information Display (I-MID), kurš satur dažādu noderīgu informāciju kā piemēram tekošo degvielas ekonomijas līmeni un GPS navigācijas sistēmu, kura norādot ceļu uz izvēlēto maršrutu ņem vērā arī tādus mainošus faktorus kā satiksme un ceļa stāvoklis. Laikā, kad mēs vēlamies visu personificēt, Honda CRV piedāvā vadītājam ielādēt bildes I-MID un izvēlēties fona attēlu un krāsas tam. Kā arī Honda CRV ir aprīkota ar LCD displeju, kurā var tikt kontrolētas dažādas mašīnas funkcijas, un saskaņā ar dažādiem automašīnas apskata veidotājiem tas ir ļoti ērti lietojams un skaidrs.

Honda CR-V piedāvā arī iespēju kontrolēt I-MID ar balss komandu palīdzību, kā arī tas var tikt savienots ar mobilo telefonu, piedāvājot Bluetooth telefona un audio funkcijas, ieskaitot Interneta mūzikas aplikācijas kā Spotify un Pandora, un jau izveidotu dziesmu sarakstu klausīšanos.

Laikā, kad mēs tik ļoti vēlamies sazināties ar draugiem, kolēģiem un ģimeni katru dzīves sekundi, pārsteidzošā kārtā viena no retajām, Honda CRV piedāvā sistēmu, kas lasa ienākošās īsziņas skaļi, ļaujot jums sekot līdzi jūsu jaunumiem telefonā.

Kā jau jebkura Honda arī CR-V cenšas samazināt degvielas patēriņu, cik vien iespējams, to tā dara arī ar Eco Assist sistēmas palīdzību, kura spīdina zaļu gaismu ziņojot, ka tiek braukts ar augstu degvielas efektivitāti. Kā arī ar Idle-stop sistēma, kura izslēdz dzinēju, kad apstājaties pie gaismām- lietojams tikai manuāli.

Kā lielisks palīgs novietojot auto kādā šaurā, mazā vietā nāk atpakaļskata kamera, kura piedāvā trīs dažādus skatus- plašu, normālu un no augšas.

Honda CR-V kā jau Hondas ir ērta, praktiska, uzticama, izturīga un ekonomiski izdevīga. Honda CRV 2013. gadā ir piestrādājusi pie maziem uzlabojumiem, taču tie, kas novērtē ērtu un efektīvu braukšanu to noteikti augsti novērtēs.  
 
 Iepriekšējais →


.


Sludinājumi →Pievieno savu →
Pārdod
PS3 Games_Accesories

5.00 EUR
Pārdod
PS3 Slim 160GB

125.00 EUR
Pārdod
Magic Mouse

35.00 EUR
Pārdod
SONY BTX300 Bluetooth_WiFi

95.00 EUR
Pārdod
iPhone 7 Gold 32GB

165.00 EUR
Pārdod
Nintendo Switch_Games

15.00 EUR
Pārdod
Logitech WiFi Keyboard

45.00 EUR
Pārdod
MacBook Air 11-inch 2011

280.00 EUR
Pārdod
Huawei P20, 128GB, 4GB RAM

155.00 EUR
Pārdod
Apple CD_DVD_RW

30.00 EUR
Pārdod
PS4 Pro 1TB

300.00 EUR
Pārdod
PS Vita Games

15.00 EUR
Pārdod
Nintendo Switch_Games

15.00 EUR
Pārdod
Nintendo Switch_Mario Case

30.00 EUR
Pārdod
GoPro Hero 5_ 64GB

165.00 EUR
Pārdod
DDR2 2GB x 2 gab

30.00 EUR
↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies