Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: PR

Honda CR-V uzlabojumi 2013. gadā

Auto

Honda CR-V uzlabojumi 2013. gadā Uzlabotā Honda CR-V 2013. gadā iekļauj galvenās Hondas vērtības- praktiskumu, degvielas efektivitāti, ērtumu un jaudu.

Hondas CR-V iekšējais dizains kā vienmēr ir ērts, vienkāršs un praktisks, kurā gan jauni, gan vecāki braucēji jutīsies labi un komfortabli. Tas ir ietilpīgs, ar daudz vietas kājām un dažādiem lieluma glabāšanas nodalījumiem viscaur mašīnai. 2013. gada Honda CRV piedāvā iespaidīgi lielu kravas platību- ar nolaistiem aizmugurējiem sēdekļiem tā piedāvā 1.05 kubikmetru lielu vietu un ar nolaistiem priekšējiem sēdekļiem tā piedāvā gandrīz 2 kubikmetrus lielu platību.


Jaunā Honda, protams, neatpaliek no tehnoloģiskām priekšrocībām, tā ir aprīkota ar Intelligent Multi-Information Display (I-MID), kurš satur dažādu noderīgu informāciju kā piemēram tekošo degvielas ekonomijas līmeni un GPS navigācijas sistēmu, kura norādot ceļu uz izvēlēto maršrutu ņem vērā arī tādus mainošus faktorus kā satiksme un ceļa stāvoklis. Laikā, kad mēs vēlamies visu personificēt, Honda CRV piedāvā vadītājam ielādēt bildes I-MID un izvēlēties fona attēlu un krāsas tam. Kā arī Honda CRV ir aprīkota ar LCD displeju, kurā var tikt kontrolētas dažādas mašīnas funkcijas, un saskaņā ar dažādiem automašīnas apskata veidotājiem tas ir ļoti ērti lietojams un skaidrs.

Honda CR-V piedāvā arī iespēju kontrolēt I-MID ar balss komandu palīdzību, kā arī tas var tikt savienots ar mobilo telefonu, piedāvājot Bluetooth telefona un audio funkcijas, ieskaitot Interneta mūzikas aplikācijas kā Spotify un Pandora, un jau izveidotu dziesmu sarakstu klausīšanos.

Laikā, kad mēs tik ļoti vēlamies sazināties ar draugiem, kolēģiem un ģimeni katru dzīves sekundi, pārsteidzošā kārtā viena no retajām, Honda CRV piedāvā sistēmu, kas lasa ienākošās īsziņas skaļi, ļaujot jums sekot līdzi jūsu jaunumiem telefonā.

Kā jau jebkura Honda arī CR-V cenšas samazināt degvielas patēriņu, cik vien iespējams, to tā dara arī ar Eco Assist sistēmas palīdzību, kura spīdina zaļu gaismu ziņojot, ka tiek braukts ar augstu degvielas efektivitāti. Kā arī ar Idle-stop sistēma, kura izslēdz dzinēju, kad apstājaties pie gaismām- lietojams tikai manuāli.

Kā lielisks palīgs novietojot auto kādā šaurā, mazā vietā nāk atpakaļskata kamera, kura piedāvā trīs dažādus skatus- plašu, normālu un no augšas.

Honda CR-V kā jau Hondas ir ērta, praktiska, uzticama, izturīga un ekonomiski izdevīga. Honda CRV 2013. gadā ir piestrādājusi pie maziem uzlabojumiem, taču tie, kas novērtē ērtu un efektīvu braukšanu to noteikti augsti novērtēs.  
 
 Iepriekšējais →


.


Sludinājumi →Pievieno savu →
Pārdod
PS3 Slim 160GB

125.00 EUR
Pārdod
iMac 21

125.00 EUR
Pārdod
MacBook Pro 2017

750.00 EUR
Pārdod
Blackberry Key2

200.00 EUR
Pārdod
Apple CD_DVD_RW

30.00 EUR
Pārdod
Nintendo Switch

285.00 EUR
Pārdod
DDR2 2GB x 2 gab

30.00 EUR
Pārdod
Nintendo Switch_Games

15.00 EUR
Pārdod
MagSafe 85W

45.00 EUR
Pārdod
Gaisa mitrinātājs Boneco

40.00 EUR
Pārdod
MagSafe 1/2 Cable 2m

15.00 EUR
Pārdod
Mac Mini Late 2014

320.00 EUR
Pārdod
PS Vita Games

15.00 EUR
Pārdod
PS3 Games_Accesories

5.00 EUR
↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies