Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Pieaug pieprasījums pēc senioru draudzīgajiem mobilajiem tālruņiem

Mobilie

Pieaug pieprasījums pēc senioru draudzīgajiem mobilajiem tālruņiem Un kādu telefonu lieto tavi seniori?

Neskatoties uz joprojām pieaugošo pieprasījumu pēc viedtālruņiem, tirgū ir pietiekami liela auditorija, kuru interesē tikai ar pamatfunkcijām aprīkotie tālruņi, atzīst mobilo iekārtu tirdzniecības uzņēmuma “DT Mobile” pārstāvji. Viena no šādām auditorijām ir seniori, kuriem ir svarīgi, lai telefons būtu bez sarežģītām funkcijām, ērts lietošanā un tā cena būtu ļoti pieejama. Ņemot to vērā, no septembra “DT Mobile” saviem klientiem piedāvā senioriem īpaši piemēroto mobilo tālruni “ZTE G S203”, kura priekšrocības trīs mēnešu laikā jau ir novērtējuši vairāk nekā 2000 Latvijas senioru.


“Paplašinoties mobilā tālruņa lietotāja vecuma robežām, esam novērojuši, ka pircēji daudz lielāku uzmanību pievērš tālruņa funkcionālajām īpašībām. Tas ir saistīts ar to, ka dažādās vecuma grupās prasības iekārtai ir visai atšķirīgas gan funkciju, gan cenu ziņā. Tieši tāpēc šobrīd tirgotājam ir svarīgi būt spējīgam piedāvāt vispiemērotāko iekārtu ikvienam savam pircējam,” saka “DT Mobile” Tirdzniecības dienesta direktors Rinalds Kalniņš.

Seniori ir mobilo tālruņu lietotāji, kuriem ir svarīgi, lai telefons būtu vienkāršs un uzticams darbībā, bet vienlaicīgi, lai tā cena būtu ļoti pieejama. Ņemot vērā, ka šajā segmentā ir mazs piedāvājums, pēc “DT Mobile” īpaša pasūtījuma šoruden Latvijas tirgū ir parādījies jauns mobilais tālrunis “ZTE G S203”, kas ir īpaši piemērots senioru vajadzībām.

Senioriem draudzīgs telefons ir aprīkots ar lielu ekrānu, lielām pogām, kā arī trauksmes pogu, ar kuru nepieciešamības gadījumā var sazināties ar sms palīdzību kādu ģimenes locekli vai ārstu. Pielāgojot iekārtu vietējam tirgum, uz tālruņa pogām ir izvietoti gan latviešu, gan krievu valodu burti. Turklāt, ņemot vērā gados vecāku cilvēku paradumus, tālrunis ir aprīkots ar FM radio, ko iespējams klausīties ar iebūvēto skaļruņu palīdzību bez austiņām. Jaunajā tālrunī ir iebūvēts kabatas lukturītis, kas ir īpaši noderīgs gada tumšajā periodā.

“Pēdējo mēnešu pārdošanas dati liecina, ka interese par šo tālruni ir pat lielāka, nekā bijām gaidījuši. Tas vēlreiz liecina par to, ko individuālā pieeja klienta vajadzībām dod pozitīvu rezultātu. Uz doto brīdi esam pārdevuši vairāk nekā divus tūkstošus iekārtu, ko var uzskatīt par sava veida rekordu tālruņu cenu kategorijā līdz 60 latiem. Klientiem izvēloties šo iekārtu kā piemērotu Ziemassvētku dāvanu vecākiem un vecvecākiem, paredzam, ka decembrī vēl vairāk varētu pieaugt pieprasījums pēc šī telefona,” uzsver R. Kalniņš.

Šobrīd tālrunis “ZTE GS203” ir pieejams “Trodeks” un “LMT” Klientu centros visā Latvijā par cenu - 34,99 LVL.  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies