Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Edgars

Džeks sešus gadus fotografē... ar nenoņemtu objektīva vāciņu

Idejas
Džeks sešus gadus fotografē... ar nenoņemtu objektīva vāciņu

Kā saka - es varu rakt un varu arī nerakt. Bet arī nedarīšana ir darbs! Lūk, kārtējais entuziastiskais maniakālais gribu-izcelties censonis sešus gadus ik dienu bildējis savu pašportretu. Phe, jūs teiksiet, tas jau nav nekas jauns! Jums taisnība, to mēs jau esam redzējuši, tikai... šis projekts izceļas ar to, ka džeks sevi bildējis ar nenoņemtu objektīva vāciņu. Katastrofāla nolaidība vai māksla?

 


 

Visdrīzāk jau gan cienījamais mākslinieks ir skops šarlatāns, jo viņa lapā publicētie "foto" visi kā viens ir melni GIF formāta attēli (ēē, mazkrāsainām bildēm GIF formāts ir stipri ekonomiskāks). Tomēr kaut nelielas simpātijas šis projekts raisa, jo atgādina, ka šodienas attīstītās fototehnikas spēks un reizē bēda ir attēlu augstā kvalitāte un detalizācija. Tā laupa iespēju iztēloties, fantazēt... un pasapņot.

 

Šāds fotografēšanas-nefotografēšanas piegājiens nekavējoties raisa asociācijas ar līdzīgiem centieniem mūzikas pasaulē. Gan jau ne viens vien no jums būs dzirdējis par pasaulslaveno gabalu 4'33'', kura unikalitāte ir nepārtraukts klusums 4 minūšu un 33 sekunžu garumā. Vai arī gandrīz nepārtraukts... novērtējiet arī jūs (dodieties uz 50. sekundi, lai izlaistu bla-bla):

 


  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies