Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Liena

Kā mēs ēdām augstās brokastis

Dažādi

Kā mēs ēdām augstās brokastisVēl iepriekšējā vakarā, iedomājoties paredzēto piedzīvojumu, kājas aukstas un mazliet neomulīga sajūta - baidos no augstuma, lai gan vienlaikus priecājos par adrenalīnu, uzkāpjot kādā augstākā būvē, tornī vai skatu laukumā. Šoreiz, pārkāpjot savām bailēm no augstuma, devāmies uz brokastīm debesīs - Dinner in the Sky.

Sajutos drošāk, kad ievēroju bariņu cilvēku, kas pulcējās pie ieejas. Neesmu vienīgā un rodu pārliecību, ka doties brokastot 50 metrus virs zemes būs lielisks piedzīvojums un vienreizēja pieredze, un tas būs forši!


Ienākot nojumē, tiekam mudināti ieraut pa mēriņam - drosmei. Turpat blakus arī Elextrolux virtuve, no kuras plūst garšīgas un apetīti rosinošas smaržas - kā jau restorānā pienākas. No mēriņa atsakos un dodos ārā uz pacēlāju. Laipni drošībnieki iesēdina krēslā un apjož jostas, pat divkārt. Nosmej, ka sēdēšana uz stūra ir visbailīgākā, tāpēc es neuzkrītoši palaižu kādu citu brokastotāju pa priekšu - noteikti gribu sēdēt drošākā vietā cilvēku ielenkumā. Pēc brīža visi esam sasprādzēti vietās un pēc īsas apsveicināšanās dodamies augšā. Vēl pēdējais mirklis, kad cīnos ar paniku - zemapziņas dziļākajos slāņos rosās izdzīvot-par-katru-cenu instinkts, bet piedzīvojuma gars ņem virsroku - atbrīvojos un baudu notiekošo. Lai arī drošībnieki atzīst, ka kritiskā gadījumā būs gatavi nolaisties ātri atpakaļ uz zemes, šāda vajadzība nerodas.

Augšā, vēl pirms Rīgas panorāmas apbrīnošanas, mums pasniedz šampanieti un pavāra Elmāra Taņņa gatavotās uzkodas - pastēti, pastinaku biezeni un šokolādes musu ar svaigu zemeni. Uzkoda vairāk kalpo garšas kārpiņu pamodināšanai, nekā izsalkuma remdināšanai, iedarbinot vēl vairāk maņu šajos neparastajos apstākļos.

Beidzot arī laiks palūkoties apkārt - mūsu platformu pagriež uz vienu un otru pusi, lai ikviens varam pavērot gan Vecrīgu, gan Daugavu. Jau esmu pieradusi pie augstuma, un vairs nav bail pagriezties mazliet prom no brokastu galda, lai uzmestu skatienu apkārtnei, cilvēkiem un arī laukumam lejā. Ir forši.

Šķiet, pagājis īss brīdis, kad sākam laisties lejā. Esmu sajūsmā par piedzīvojumu un priecīga, ka nenobijos.

Jāatzīst, ka brokastis vai vakariņas debesīs noteikti būtu lieliska dāvana kādā īpašā dienā, jo tas ir piedzīvojums, ko atcerēties, nevis kārtējais stikla ezis, kurš noput plauktā.

Paldies Davanuserviss.lv par iespēju izbaudīt Dinner in the Sky!
Paldies arī Delfi.lv un Electrolux par ekskluzīvā restorāna atvešanu uz Rīgu.


  
 
 Iepriekšējais →


.


Sludinājumi →Pievieno savu →
Pārdod
Xiaomi MI A2 Lite

95.00 EUR
Pārdod
Pixel 4a

269.00 EUR
Pārdod
Kalnu velo Atala, 26

110.00 EUR
Pārdod
Huawei P30

245.00 EUR
Pārdod
Nokia 7.1, 64GB, Android 10

125.00 EUR
Pārdod
Leica X2 + viewfinder

650.00 EUR
Pārdod
Lietots velo, 26

155.00 EUR
Pārdod
Palm Phone

115.00 EUR
Pārdod
Sony Xperia XZ1 Compact

145.00 EUR
↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies