Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Jāņa sētas kartes tagad arī Androīdos

Mobilie, Softs
Jāņa sētas kartes tagad arī AndroīdosKartes aifoniem jau iepazinām, tagad laiks kartēt Androīdus.

Tuvojas vasara un ceļojumu laiks, tādēļ “Karšu izdevniecība Jāņa sēta” ir ievietojusi Google Play veikalā Baltijas karšu lietojumprogrammu “Baltic Maps” visām ‘’Android’’ ierīcēm. Google Play mākoņserviss piedāvā ‘’Android’’ lietotājiem izvēlēties karšu lietotnes bezmaksas vai maksas versiju.


„Ir gandarījums, ka varam piedāvāt kvalitatīvu karšu izmantošanas risinājumu Latvijā populārākajiem viedtelefoniem ar "Android" operētājsistēmu. Kopš iPhone ierīcēm domātās ‘’Baltic Maps’’ lietotnes izlaišanas pagājušā gada nogalē ar apskaužamu biežumu nepārtraukti saņemam ‘’Android’’ lietotāju jautājumus par šī risinājuma izstrādes termiņu,’’ uzsver SIA “Karšu izdevniecība Jāņa sēta” valdes priekšsēdētājs Jānis Turlajs.

Mobilās lietotnes standarta versija lietotājiem piedāvā apskatīt “Jāņa sētas” izstrādātās Baltijas valstu teritoriju kartes un noteikt savu vai cita objekta atrašanās vietu kartē un adresi, kā arī nosūtīt to kādam e-pastā vai uz BalticMaps.eu vietni. Lietotnes maksas abonēšanas versijā galvenās papildu iespējas ir šādas:

meklēšana adrešu un viensētu, vietu, ielu, novadu, upju, ezeru un citu objektu datubāzēs;
maršruta plānošana starp vairākiem punktiem uz kartes un plānotā maršruta saglabāšana;
maršruta ceļā pavadāmā laika un attāluma aprēķināšana;
sastrēgumu informācijas attēlošana Rīgā ar tās atjaunošanu vienu reizi piecās minūtēs;
Latvijas Ģeotelpiskās informācijas aģentūras (LĢIA) izstrādātās Latvijas aerofotogrāfiju kartes apskate;
LĢIA izstrādātās Latvijas topogrāfiskās kartes M 1:50 000 apskate.

“Jāņa sēta” periodiski veiks karšu pamatnes, adrešu informācijas un lietotnes funkcionalitātes atjaunināšanu.

Programmatūras saskarne strādā latviešu, angļu un krievu valodā. Mobilā lietotne ir savietojama ar visām ‘’Android’’ ierīcēm, kurām ir 2.2. jaunāka operētājsistēmas versija. Lietotnes darbības princips ir kartes un objektu informācijas pieprasīšana no “Jāņa sētas” informācijas sistēmām, īslaicīgi saglabājot pieprasītos karšu fragmentus mobilajā ierīcē atkārtotai izmantošanai. Informācijas meklēšana un saņemšana reālā laikā nodrošina aktuālākās informācijas pieejamību lietotājam.

Lai iegūtu paplašinātās funkcionalitātes lietotnes versiju, ir jāiegādājas gada abonements. Google Play veikala specifikas dēļ cena pircējam parādās, pārrēķināta Zviedrijas kronās. Programmatūras jaunās versijas esošajiem abonentiem būs bez maksas.

SIA “Karšu izdevniecība Jāņa sēta” ir līderis karšu un uz tām bāzētu informācijas tehnoloģiju risinājumu izstrādē Baltijas tirgū. Uzņēmums piedāvā gan augstas kvalitātes poligrāfiski iespiestas kartes un atlantus, gan modernus informācijas tehnoloģiju produktus – GPS sekošanas risinājumu seko.lv, interaktīvo karšu sistēmu JS Baltija 2, interneta karšu pārlūku, iPhone un ‘’Android’’ lietojumprogrammu “BalticMaps”, Latvijas karti “Garmin” GPS navigācijas iekārtām, sastrēgumu informācijas sistēmu Rīgā un vairākus citus risinājumus.

  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies