Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Populārais vēlāk-lasīšanas rīks Read It Later pārtop par Pocket un kļūst pieejamas bez maksas

Softs, Mobilie
Populārais vēlāk-lasīšanas rīks Read It Later pārtop par Pocket un kļūst pieejamas bez maksasPateicoties visiem tiem neskaitāmajiem planšetdatoriem un viedtālruņiem mēs esam sākuši arvien vairāk lasīt. Nopietni. Acīmredzot ērts instruments palielina vēlmi ar to darboties. Tāpēc neizbēgami tika radīti dažādi lasīšanas palīgrīki, kas ļauj saglabāt lasāmo gabalu vēlākai lietošanai. Šobrīd ir trīs populārākie šādi servisi - Readability, Instapaper un Read It Later, kurš nupat ir transformējies jaunā formātā un pārsaukts par Pocket.

Ideja ir vienkārša - tu klīstot interneta līkločos dienas gaitā uzej kaut ko interesantu, bet ak vai - šobrīd ir jāiet pie šefa uz sapulci/jāpilda kontroldarbs ģeometrijā/jāmaina virtuvē caurrūsējušais apkures sistēmas izplešanās trauks (neprasiet). Tad nu atliek vien attiecīgo saturu nosūtīt uz attiecīgo servisu, šajā gadījumā Pocket. Nosūtīšana notiek smieklīgi vienkārši, parasti ar kāda bukmarkleta palīdzību (tā ir aktīvā grāmatzīme pārlūkā, kas nevis [tikai] atver kādu lapu, bet izpilda kādu noteiktu darbību).


Attiecīgais raksts tiek nosūtīts uz jūsu Pocket kontu, kur tas pacietīgi gaidīs, līdz būs laiks to izlasīt. Turklāt teksts tiks smuki izlobīts no weblapas, iztīrīts no liekām reklāmām un citiem uzmanības novērsējiem un tiks pasniegts glītā, skaistā, lasīšanai draudzīgā formātā.

Iekrātie raksti ir pieejami aplikācijā datorā, telefonā vai vienkārši interneta pārlūkā.

Pocket ir pieejams iPhone, iPad, Android, Kindle Fire un jebkurai citai ierīcei ar interneta pārlūku. Kā jau minēts - bez maksas. Ņem ciet, reģistrējies un lasi!


  
 
 Iepriekšējais →
.
Komentēt šo rakstu    
    
Edgars    2012-04-18,13:20
- Es šito izmantoju tikai sūtīšanai uz Kindle. Pa dienu sakrāju rakstus un vakarā tie automātiski jau ir Kindlē. Baigi ērti.
   Labot Tautas Policija - nospied šo, ja tev šķiet, ka šis komentārs nav cienīgs te atrasties    atbildēt 
    
Boo    2012-04-18,15:27
- ar ko Maca Reading List švakāks ?
   Labot Tautas Policija - nospied šo, ja tev šķiet, ka šis komentārs nav cienīgs te atrasties    atbildēt 
       
Janitors >Boo    2012-04-18,15:35
- Nav integrācijas citos appos. Uz Instapaper/Pocket sūta simtiem appu.
   Labot Tautas Policija - nospied šo, ja tev šķiet, ka šis komentārs nav cienīgs te atrasties    atbildēt 


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv