Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Populārais vēlāk-lasīšanas rīks Read It Later pārtop par Pocket un kļūst pieejamas bez maksas

Softs, Mobilie
Populārais vēlāk-lasīšanas rīks Read It Later pārtop par Pocket un kļūst pieejamas bez maksasPateicoties visiem tiem neskaitāmajiem planšetdatoriem un viedtālruņiem mēs esam sākuši arvien vairāk lasīt. Nopietni. Acīmredzot ērts instruments palielina vēlmi ar to darboties. Tāpēc neizbēgami tika radīti dažādi lasīšanas palīgrīki, kas ļauj saglabāt lasāmo gabalu vēlākai lietošanai. Šobrīd ir trīs populārākie šādi servisi - Readability, Instapaper un Read It Later, kurš nupat ir transformējies jaunā formātā un pārsaukts par Pocket.

Ideja ir vienkārša - tu klīstot interneta līkločos dienas gaitā uzej kaut ko interesantu, bet ak vai - šobrīd ir jāiet pie šefa uz sapulci/jāpilda kontroldarbs ģeometrijā/jāmaina virtuvē caurrūsējušais apkures sistēmas izplešanās trauks (neprasiet). Tad nu atliek vien attiecīgo saturu nosūtīt uz attiecīgo servisu, šajā gadījumā Pocket. Nosūtīšana notiek smieklīgi vienkārši, parasti ar kāda bukmarkleta palīdzību (tā ir aktīvā grāmatzīme pārlūkā, kas nevis [tikai] atver kādu lapu, bet izpilda kādu noteiktu darbību).


Attiecīgais raksts tiek nosūtīts uz jūsu Pocket kontu, kur tas pacietīgi gaidīs, līdz būs laiks to izlasīt. Turklāt teksts tiks smuki izlobīts no weblapas, iztīrīts no liekām reklāmām un citiem uzmanības novērsējiem un tiks pasniegts glītā, skaistā, lasīšanai draudzīgā formātā.

Iekrātie raksti ir pieejami aplikācijā datorā, telefonā vai vienkārši interneta pārlūkā.

Pocket ir pieejams iPhone, iPad, Android, Kindle Fire un jebkurai citai ierīcei ar interneta pārlūku. Kā jau minēts - bez maksas. Ņem ciet, reģistrējies un lasi!


  
 
 Iepriekšējais →


.


Sludinājumi →Pievieno savu →
Pārdod
SCOTT MTB velosipēds

190.00 EUR
Pārdod
Xiaomi Pocophone F1

195.00 EUR
Pārdod
Lietots pusaudžu velo, 24

120.00 EUR
Pārdod
Pludmales stila velo

225.00 EUR
Pārdod
Dārza solu

95.00 EUR
Pārdod
Dārza sols

55.00 EUR
Pārdod
Bērnu velo, 20

145.00 EUR
Pārdod
Macbook Pro 17 collas

299.00 EUR
Pārdod
GoPro Hero 4 Black + Gadgets

195.00 EUR
↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies