Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Ko jūt raķete?

Dažādi, Video

Ko jūt raķete?Amerikāņu atspoļokuģu ēra ir mazliet tā kā aiz muguras, tomēr viņi joprojām dikti (un pamatoti) lepojas ar šiem ilgajiem kosmosa iekarošanai veltītajiem gadiem. Par atspoļkuģu lidojumiem ir saglabājies lērums fotogrāfiju un videomateriālu, attēlojošu iespaidīgos dūmu mutuļus, raķešu uguns astes un Zemes virsmas pusapli no ceļā esoša kosmosa kuģa skatpunkta. Pēdējos gados arī jebkurš ņerga varēja savā datorā tiešraidē noskatīties kosmosa kuģa startu ar skatu no zemes un no startējošās raķetes.


Taču visā šajā procesā bieži vien tika nepamatoti aizmirsts par nesējraķetēm, kuras patiesībā ir tās,kas uz saviem metāla pleciem iznes izplatījumā cilvēka niecīgos centienus pārvarēt Zemes gravitācijas spēku. Tāpēc šodien Kakao ķinītis piedāvā izpriecu kosmonautikas entuziastiem - video, kas uzņemts no nesējraķetes. Tās ir astoņarpus minūtes cilvēka raķešzinību kulminācijas, pilns raķetes aktīvā mūža cikls, kas beidzas ar - vai tad nezināt, ar ko?
Un pagrieziet skaļāk. Tās jums nav skaņas, ko no sintiņa izvilina saplīsušos džinsos tērpies ķēpausis Holivudas skaņu studijā.
  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies