Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Edgars

Canon paziņo par EOS 5D Mark III nonākšanu pārdošanā [keramiķi paredz cūciņkrājkasīšu pieprasījuma pieaugumu]

Foto

Canon paziņo par EOS 5D Mark III nonākšanu pārdošanā [keramiķi paredz cūciņkrājkasīšu pieprasījuma pieaugumu]Beidzot Canon, ak, šis populārais un mīlētais fotokameru ražotājs, ir laidis klajā profiņiem domātās spoguļkameras 5D trešo inkarnāciju, tātad EOS 5D Mark III. Šo laimpilno brīdi fotoentuziastiem nācās gaidīt veselus trīsarpus gadus, kopš 2008. gadā tika laista klajā 5D Mark II - tās pilna kadra sensors ļāva uzņemt Full HD video, tādējādi radot jaunas iespējas mazbudzēta kinematogrāfiem un citiem videomīļiem.

Nule savu 5D konkurentu laida klajā Nikon - tā ir lieliskā D800. Canon nebija citas iespējas, kā vien censties 5D Mark III radīt pēc iespējas labāku; rezultāts liecina, ka Canon ir rūpīgi uzklausījis 5D Mark II lietotāju sūdzības un ieteikumus, attiecīgus uzlabojumus ieviešot praktiski ikvienā aspektā. Daudzas fīčas aizgūtas no arīdzan svaigā flagmaņa EOS 1D X - piemēram, autofokuss, video iespējas nodrošinājums, procesors; 5D Mark III tagad ir arī tāds pats 3.2 collu viena megapikseļa ekrāns kā 1D X. Pilnīgi jauns ir 22.3 megapikseļu sensors, kuram esot uzlabota mikrolēcu un fotodiožu struktūra, kā arī iebūvēta ciparu trokšņu slāpēšana. Kā runā, ciparu trokšņu ziņā 5D Mark II bilde, kas uzņemta ar ISO 6400, esot salīdzināma ar Mark III ISO 25600 attēlu. Pieņemot, ka arī tāda sensora gaismjutība jums var izrādīties par sāju, Mark III ļauj ISO palielināt līdz pat 102400.


Procesors (Digic 5+) esot 17 reizes ātrāks nekā 5D Mark II, savukārt Mark III 61 autofokusa punkts liek priekšteča 9 punktu autofokusa sistēmai izskatīties senilai. 5D Mark III ieviesta arī 63 segmenta divslāņu ekspozīcijas mērīšana, lai ko tas arī nozīmētu, savukārt fotografēšanas ātrums tagad sasniedz 6 kadrus sekundē, ja saglabājat attēlus RAW formātā.

Vienīgais, ko Canon nav uzlabojuši - cena. EOS 5D Mark III kļuvis dārgāks un maksās no kādiem 1900 latiem par pliku korpusu. Pārdošanā palikšot arī joprojām sakarīgā EOS 5D Mark II - sagaidāms, ka tā kļūst vēl mazliet lētāka.
  
 
 Iepriekšējais →


.


Sludinājumi →Pievieno savu →
Pārdod
Huawei P30

195.00 EUR
Pārdod
Lietots velo, 26

155.00 EUR
Pārdod
Sony Xperia XZ1 Compact

135.00 EUR
Pārdod
Pixel 4a

249.00 EUR
Pārdod
Samsung Galaxy S10e Black

199.00 EUR
Pārdod
Leica X2 + viewfinder

599.00 EUR
Pārdod
Palm Phone

95.00 EUR
Pārdod
Xiaomi MI A2 Lite

75.00 EUR
↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies