Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Kompaktkamera ar divām pogām - Pentax Option VS20

Foto
Kompaktkamera ar divām pogām - Pentax Option VS20Reiz es biju Pentax fans. Nē, nopietni. Man nebija vēlme būt pašam krutākajam un man bija vēlme atšķirties. Jā, dullā jaunība... Tā nu laika gaitā es aprīkojos ar trīs dažādiem Pentax aparātiem. Pirmais bija vēl pērnajā gadsimtā - spoguļkamera. Tā ar filmiņām vēl. Tad mazliet vēlāk supermazais Optio digitālais aparātiņš, kurš kalpoja ilgi un uzticami. Mazliet vēl vēlāk saņēmos uz digitālo spoguļkameru. Tā šobrīd man stāv blakus uz galda un pa laikam pilda pienākumus darba vajadzībām.

Visi trīs aparāti joprojām ir manā rīcībā un lietošanas kārtībā. Taču es tos nelietoju. Pie vainas, protams, ir telefons. Tas ir vienmēr līdz un bildē gana smuki. Un pieraksta ģeolokāciju un uzreiz salādē internetos. Fotokameras izmirst.

Taču tiem, kas joprojām tic fotokamerām, nu ir jauna, visai interesanta opcija - Pentax Option VS20 ar divām šaušanas pogām. Vienu augšā, vienu sānos. Gluži kā lielajiem profiņu aparātiem, lai ērtāk būtu uzņemt bildes visos virzienos. Vai tiešām kompaktkamerai to vajag? Ne, protams, bet kaut kā taču jāpievērš uzmanība savam produktam.


Kas vēl tāds labs ir šim Optio? 28-560mm zūms, matricas stabilizācija un... nu tas būtībā arī viss. Cena droši vien ap divsimt latiem.

Un kādi ir jūsu fotografēšanas paradumi?


  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies