Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Edgars

Nikon D4 - jauns kārumiņš fotogrāfijas profiem

Foto
Nikon D4 - jauns kārumiņš fotogrāfijas profiemKaut kur tālāk pasaulē šobrīd notiek patērētāju elektronikas izstāde, kas nozīmē - drīz būs nopērkams lērums jaunu gadžetu, kuru galvenais nolūks ir izvilināt naudiņu no jūsu kontiem un maciņiem. Lūk, ierīce, kura ļaus to izdarīt vienā rāvienā - jaunais Nikon D4. Šis profiņu sapnis maksās aptuveni 5,658 Eiropas naudiņas un stāsies vairāk kā divus gadus vecā priekšteča D3S vietā.

Šīs fotokameras pilna kadra sensors ļauj fotografēt ar 16.2 megapikseļu izšķirtspēju (zinājāt - dažiem ziepīšiem nav mazāk) ar ISO jutību līdz pat 204 800 vienībām, tātad gandrīz pilnīgā tumsā.

Jaunumu vidū ir arī 91 tūkstoša pikseļu eksponometrs RGB 3D Color Matrix Meter III, kura izšķirtspēja ir 90 reizes lielāka nekā iepriekšējam modelim, attiecīgi ļaujot sasniegt augstāku ekspozīcijas mērīšanas precizitāti. 3.2 collu ekrāna izšķirtspēja sasniedz gandrīz megapikseli, bet dažādās pieslēgvietas ļauj sūtīt sabildēto materiālu tieši uz datoru, serveri vai kur nu iepatīkas.


Ja redzēsiet fotogrāfu, kurš ar D4 ķepās ilgi noņemas ar momenta iemūžināšanu, ziniet, ka tā nav fotokameras vaina: D4 darbam gatava ir 0.012 sekundēs pēc ieslēgšanas - ātrāk nekā jūs spēsiet pateikt "kakao". Fotografēšanas ātrums sasniedz 10 kadrus sekundē vai pat 11, ja fiksēsiet autofokusa un eksponometra mērījumus.

Šis verķis labi piemērots arī filmēšanai: pieejami ne tikai Full HD filmēšanas režīmi, bet arī videomateriāla tieša straumēšana uz ārēju ierīci (izmantojot HDMI pieslēgumu), kā arī iespēja pieslēgt mikrofonu un austiņas un regulēt skaņas iestatījumus.

Uz veikalu skriet varēs 16.februārī, tātad jums vēl ir gana daudz laika nieres pārdošanai, lai tiktu pie šīs brīnišķīgās monstrukameras.
  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies