Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Edgars

Kā braukt bez numura zīmes

Auto, Dažādi

Kā braukt bez numura zīmes Stīvs Džobss - jā, tas pats Stīvs, kurš piešķīra īpašu simbolisku nozīmi ābolam - protams, bija cilvēks ar savām īpatnībām. Kā jau daudzas slavenības, viņš bija atpazīstams pēc īpaša ģērbšanās stila un vēl šī tā. Un arī pēc sudrabota Mercedes SL55 AMG bez numura zīmes.

Kā tā? Vai Džobsa statuss kapitālistu valstiņā bija tik īpašs, ka policists nesteidzās izrakstīt rēķinu par braukāšanu ar auto bez likuma paģērētās plāksnītes ar cipariņiem? Izrādās, ka izskaidrojums ir pagalam vienkāršs.

Paradoksālā kārtā Kalifornijas likumi ikvienam jauna auto īpašniekam dod dāsnu laika rezervi numura zīmes piestiprināšanai jaunā spēkrata pakaļgalā. Veselus sešus mēnešus. Stīvs Džobss šo likumdevēju labvēlību pilnā mērā izmantoja un, kad seši mēneši ar jauno auto bija pagājuši, ... iegādājās jaunu tādu pašu auto.
Protams, Džobss izmantoja līzinga kompānijas pakalpojumus: tā saņēma regulārus maksājumus, par to nodrošinot Ābola radītāju ar auto, kurš nekad nebija vecāks par pusgadu.

Tāpēc nesamulstiet, ja Rumbulā tirgonis gatavs svētā aizvainojumā apraudāties, kad nenoticat viņa stāstītajam par pārdošanā esošā auto iepriekšējo īpašnieku Stīvu Džobsu. Tā var būt, jo Stīva Džobsa auto mainīšanas ātrums bija divi mersedesi gadā.

  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies