Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

HTC viedtālruņu lietotājiem dāvinās 5GB Dropbox krātuvē

Mobilie, Softs
HTC viedtālruņu lietotājiem dāvinās 5GB Dropbox krātuvēHTC ir uz viļņa. Viena no straujāk augošajām mobilo ierīču kompānijām, kas bauda milzīgu popularitāti. Lai HTC telefoni kļūtu vēl iekārojamāki, ražotāji panākuši vienošanos ar lielisko (un es nespēju vien beigt lielīt šo superkolosālo servisu) failu glabāšanas un sinhronizēšanas servisu Dropbox. Turpmāk visiem HTC Android telefonu lietotājiem būs pieejami papildus 5 gigabaiti Dropboxā. Vai nav forši? Ir, ir.

Atgādināšu, ka jebkurš Dropbox lietotājs automātiski saņem 2GB vietas saviem datiem. Šo apjomu var palielināt pērkot (abonējot) papildus GB, vai uzaicinot Dropbox lietot savus draugus. Tādējādi var tikt pie 10GB. Nav gan šobrīd skaidrs, vai šie HTC dāvinātie 5G summēsies klāt pie šiem 10GB.

Tāpat vismaz pagaidām nav arī skaidrs, vai/kad šie 5GB Dropboxā būs pieejami HTC pircējiem Latvijā. Turēsim īkšķus, ka nebūsim atstāti ārpus Dropbox [papildus] priekiem.

Īsumā par to, kas ir Dropbox, ja nu vēl ir kāds, kas to nezin. Dropbox ir maģiska mapīte tavā datorā, kas vienmēr ir sinhronizēta ar "mākoni" un jebkuru citu datoru, kurā tu esi uzstādījis savu Dropbox kontu. Iemet šajā mapītē failu, un tas momentāni ir pieejams arī pārējos datoros, telefonos un "mākonī". Kopš es sāku lietot Dropbox vairāk kā pirms diviem gadiem, tas man ir aizstājis Documents mapi. Praktiski visus failus es glabāju tikai tur, lai tie vienmēr būtu pieejami mājās, darbā vai jebkur citur pieslēdzoties Dropbox mājaslapā vai caur telefonu. Par pēdējo nav jāuztraucas - Dropbox neaizņems lieki vietu telefonā - aplikācijā ir saraksts ar visiem failiem un vajadzīgo var ielādēt. Papildus šim visam Dropbox var izmantot teju bezgalīgām iespējām. Automātiskai fotogrāfiju pārsūtīšanai, kalendāriem, utt. Tāpat Dropbox mapes var koplietot - vienā mapītē failus var likt vairāki lietotāji. Ļoti ērts veids kā strādāt pie kopīgiem projektiem vai vienkārši pārsūtīt failus radiem, draugiem.

  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies