Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Guntis

Apple prezentē iPhone 4S un citus jaunumus

Tehnika, Apple, Video
Apple prezentē iPhone 4S un citus jaunumusPar jaunumiem Apple pasaulē raksta Guntis no MacPasaule.lv


Otrdien Apple pulcēja žurnālistus uz pasākumu, kam bija dots lakonisks nosaukums “Let’s Talk iPhone” (parunāsim par iPhone). Ievadā Apple CEO Tims Kuks stāstīja par jaunajiem Apple veikaliem Ķīnā — Honkongā un Šanhajā. Veikala atvēršana nedēļas nogalē piesaistīja 100000 apmeklētāju uzmanību. Apple kompānijai pašlaik ir jau 357 veikali 11 valstīs.

Macintosh un Mac OS X Lion

T. Kuks informēja žurnālistus, ka salīdzinot ar pagājušo gadu Mac tirdzniecības apjoms ir pieaudzis par 23%, kamēr pārējās PC industrijas izaugsmes temps ir bijis aptuveni 4% gadā. Pašlaik katrs ceturtais ASV pārdotais dators ir Apple ražots. Kā norādīja T. Kuks, pagaidām vēl 77% patērētāju izvēlas citas markas datorus, tāpēc ir lielas izaugsmes iespējas. Pašlaik pasaulē ir aptuveni 60 miljoni Mac lietotāju. Nesen iznākusī Mac OS X Lion bija pirmā OS, ko Apple nolēma izplatīt tikai lejupielādes veidā. 2 nedēļās to nopirka un lejupielādēja 6 miljoni Mac lietotāju (10% lietotāju). Salīdzinājumā MS Windows 7 10% sasniegšanai tas prasīja 20 nedēļas. (Neaizmirsīsim arī cenu starpību! Mac lietotāji par OS X Lion maksā tikai € 24 jeb Ls 17!)

iTunes un iPod

Tālāk Kuks runāja par iPod un iTunes. Pirms 10 gadiem Apple izgatavoja pirmo iPod un pašlaik ir pārdoti vairāk kā 300 miljoni šo mūzikas atskaņotāju. (Walkman ziedu laikos Sony vajadzēja 30 gadus, lai pārdotu 220000 atskaņotāju.) Pagājušajā gadā Apple ir pārdevusi 45 miljonus iPod atskaņotāju. Savukārt iTunes mūzikas veikals pašlaik piedāvā 20 miljonus dziesmu (pagājušajā nedēļā Apple atvēra iTunes veikalu arī Latvijas iedzīvotājiem).Fils Šillers ziņoja par diviem jauniem iPod modeļiem. Jaunais iPod nano ir ar iebūvētu Nike+ sensoru, līdz ar to nevajadzēs iegādāties īpašas Nike kedas un sensoru par papildmaksu. Un jauns pulkstenis ekrānā. Savukārt jaunais iPod touch būs ar video kameru, iOS 5 un žiroskopu. Gan melnā, gan baltā krāsā, tāpat kā iPhone.

iOS 5

Runājot par Apple mobilo ierīču jauno operētājsistēmu iOS 5, Skots Forstalls norādīja, ka jaunajā OS ir vairāk nekā 200 būtiski uzlabojumi. Viens no jaunumiem ir iMessage, kas ļaus apmainīties ar īsziņām starp divām iOS ierīcēm, nemaksājot mobilo sakaru operatoram astronomisku maksu par dažiem īsziņas burtiņiem.

Būtisks jaunums ir atgādinājumi, kas atkarīgi no lietotāja atrašanās vietas. Piemēram, lietotājs var iestatīt ziņojumus, par kuriem jāatgādina ierodoties kādā vietā vai atstājot to (aparāts izmanto GPS datus).

Jaunums ir Reader skatījums Safari interneta pārlūkprogrammā, kas novāc visu lieko un atstāj tikai rakstu un raksta attēlus.

Jaunajā operētājsistēmā ir domāts par ērtām komunikācijām ar draugiem un paziņām sociālajos tīklos, tāpēc Twitter integrācija sistēmā nodrošinās iespēju tvītot pa tiešo no Safari, Photos, Camera, YouTube vai Maps programmas.

Mail programmā būs iespējams veikt elementāru e-pasta teksta formatēšanu — treknie burti, kursīvs, teksta pasvītrojums, atkāpes no malas, būs iespēja iezīmēt svarīgos e-pastus ar karodziņiem, meklēt e-pastus ne tikai pēc sūtītāja vārda vai tēmas, bet arī sūtījuma satura, u.t.t.

Newsstand programma ļaus parakstīties uz periodiku un automātiskia lejupielādēs jaunākos žurnālu vai avīžu izdevumus.

Laikam vissvarīgākais jaunums ir iOS 5 atbrīvošana no vada ar datoru. Lai uzinstalētu jauno OS, mobilā ierīce būs vēl vienreiz jāpieslēdz datoram, bet pēc tam visa sinhronizācija notiks pa bezvadu tīklu. Tas nozīmē, ka lietotāji varēs izmantot iPad, iPhone vai iPod touch arī kā vienīgo ierīci, bez datora. Jaunā iOS 5 būs pieejama lietotājiem 12. oktobrī.

Nākamais jaunums ir iCloud. Būtībā lietotāja faili un dati “mākonī” jeb uz Apple serveriem kaut kur tālu tālu citā galaktikā. Vai varbūt mazliet tuvāk, viņpus okeānam. iCloud ļaus iesākt dokumentu vienā ierīcē un pēc tam to pabeigt citā ierīcē. Arī iCloud būs pieejams 12. oktobrī.

iPhone 4S

Pievēršoties sanāksmes galvenajai tēmai — iPhone tālrunim — Kuks norādīja uz iPhone 4 milzīgajiem panākumiem. Arī šeit iPhone ir Nr. 1 pasaulē. iPhone tirdzniecības apjoms šogad ir pieaudzis par 125%, kamēr pārējo viedtālruņu tirgus izaugsme tiek vērtēta ap 74% gadā. Pašlaik Apple ir iekarojusi 5% mobilo tālruņu tirgus pasaules mērogā.


Dubulta jauda un vēl vairāk

Jaunais iPhone 4S ir aprīkots ar divkodolu A5 procesoru un Apple sola, ka tas būs 2 reizes ātrāks par iPhone 4 un grafika būs 7 reizes (!!!) ātrāka par iPhone 4. Grafiskā procesora jauda nodrošinās vēl nebijušu detalizāciju un realitāti spēlēs. (Jāņtārpiņu mirdzums, koku lapu trīcēšana vējā, zivtiņas ūdenī…)

Vēl viens būtisks jaunums — jaunajam tālrunim būs arī 64GB versija.

Akumulators un datu pārraide

Apple inženieri ir krietni piestrādājuši pie jaunā tālruņa ilgdarbības. Ar uzlādētu akumulatoru 3G tīklā sarunas laiks varēs būt līdz 8 stundām vai līdz 6 stundām interneta pārlūkošanā. Savukārt 2G tīklā sarunu laiks var būt līdz 14 stundām, bet WiFi tīklā interneta pārlūkošanas laiks pieaug līdz 9 stundām. Pateicoties inteliģentai antenu pārslēgšanai raidīšanas un uztveršanas režīmā, ir izdevies dubultot datu lejupielādes ātrumu līdz 14.4 Mbps (kas būtībā jau ir 4G tehnoloģijas piedāvātais lejupielādes ātruma apgabals). (Augšupielādes ātrums saglabājas tāds pat kā līdz šim — 5.8Mbps.) Jaunais tālrunis ir aprīkots ar GSM un CDMA antenām, kas pasaules apceļotājiem būtiski paplašinās tā lietošanas iespējas citos kontinentos. Vēl kāds jaunums — iPhone 4S ir aprīkots Bluetooth 4, kas ļaus savienoties ar jaunajiem MacBook Air līdz 50m attālumā, tērējot daudz mazāk enerģijas, nekā Bluetooth 2 vai 3 ierīces.

Foto un video

Tālrunī ir jauns 8 megapikseļu foto sensors (3264 x 2448 pikseļi), kas darbosies 33% ātrāk par pašreizējo. Apple skaidro, ka jaunais sensors saņem par 73% vairāk gaismas nekā līdzšinējais. Tas nodrošinās labākas krāsas un mazāk “putraimu” bildēs tumšākā vidē. Pašreizējo 4 stikliņu objektīvu sensora priekšā nomainīs 5 elementu lēca ar hibrīdu infrasarkano filtru, kas sola nodrošināt labākas krāsas un viendabīgāku attēlu. Par 26% uzlabots arī baltais balanss (kas pat salīdzinot ar dažiem padārgiem SLR aparātiem bija ļoti labs). Arī objektīva gaismas spēja ir palielināta — tagad tā ir F2.4 (līdzšinējās F2.8 vietā). Runājot par foto aparāta darbības ātrumu — līdz nākamā kadra uzņemšanai tagad būs jāpagaida tikai pus sekunde. Plus vēl iespēja apstrādāt fotogrāfijas tālrunī tūlīt pēc to uzņemšanas.

Milzīgs solis uz priekšu ir 1080p video ieraksta iespēja ar attēla stabilizāciju un trokšņu slāpēšanu.

iOS programmas

Apple prezentēja arī jaunu iOS programmu “Cards”, ar kuras palīdzību ASV (un, iespējams, arī citur) būs iespēja nosūtīt bildītes poligrāfiskai apsveikuma kartiņu izdrukai pa tiešo no tālruņa. Apple piedāvā lietotājiem ielikt savu bildi kādā no 21 noformējuma variantiem un tad pa pastu saņemt vai nosūtīt nodrukātu apsveikuma kartiņu. Ja lietotājs izvēlēsies kartiņu nosūtīt kādam citam cilvēkam, tad izmantojot adreses svītrkodu (pagaidām tas attiecas tikai uz ASV), sūtītājam tiks nosūtīts ziņojums uz tālruni par kartiņas piegādi. Šis prieks maksās $2.99 adresātiem ASV un $4.99 citur pasaulē. Cenā iekļauta kartiņas druka, konverts, pastmarka un sūtīšana.

Interesanta un sen gaidīta programma ir “Find My Friends”, kas ļaus sekot līdzi citu ģimenes locekļu un draugu atrašanās vietai. Protams, ar viņu sankciju (iespējams ierobežot uz noteiktu laiku, kā arī iespējams piemērot vecāku kontroli bērnu tālruņiem).

Mākslīgais intelekts: balss saskarne (interfeiss)

Pirms kāda laika Apple iegādājās mākslīgā intelekta izstrādes firmu un tagad ir redzami zinātnieku pūliņu rezultāti: jaunajā tālrunī ir iebūvēta balss saskarne “Siri”, kas ļauj uzdot jautājumus skaidrā angļu (arī vācu un franču) valodā un saņemt atbildes. Iespējams, ka šis ir visrevolucionārākais iPhone 4S jaunums, kas izmainīs veidu, kā mēs lietojam mobilo tālruni. Piemēram, ja jūs lietojat Bluetooth austiņu, Siri var balsī nolasīt atgādinājumus vai ienākošos teksta ziņojumus, kā arī nosūtīt teksta ziņojumus vai e-pastus, kurus jūs nodiktējat ar balsi. Jūs varat uzdot Siri visdažādākos jautājumus — gan par laika prognozi, gan savu atrašanās vietu vai informāciju par kādu cilvēku vai vietu. Siri strādā sadarbībā ar Wolfram Alpha servisu. Sakarā ar balss apstrādei nepieciešamo jaudu, jaunais Siri balss interfeiss būs pieejams tikai iPhone 4S tālruņos.
Kad un par cik?

iPhone 4S pārdošana ASV, Kanādā, Austrālijā, Anglijā, Francijā, Vācijā un Japānā tiks uzsākta 14. oktobrī, bet 28. oktobrī vēl 22 valstīs, ieskaitot visas trīs Baltijas valstis un Skandināviju. (Esam apsteiguši Poliju, Grieķiju un Krieviju!) Līdz gada beigām iPhone 4S pārdos vēl 70 valstīs.

Cenas ASV: 16GB par $199, 32GB par $299 un 64GB par $399. Apple turpinās tirgot iPhone 4 par $99 (ar līgumu uz 2 gadiem) un arī iPhone 3GS par brīvu (ar līgumu uz 2 gadiem). Uz jauno tālruni ir pieteikušies 100 mobilie operatori no visas pasaules.


Apple pasākuma video var noskatīties šeit. Vai šeit:


  
 
 Iepriekšējais →
Komentēt šo rakstu    
    
ābolīte    2011-10-05,11:40
- aga... tādi panākumi, ka akciju cena nokrita par 5%
tas nekas, ka fani visā pasaulē jūtas piečakarēti ar 5tā aifona neiznākšanu...
   Labot Tautas Policija - nospied šo, ja tev šķiet, ka šis komentārs nav cienīgs te atrasties    atbildēt 
       
Janitors >ābolīte    2011-10-05,11:54
- Akciju cenas VIENMĒR nokrīt prezentāciju laikā. Tieši tāpat kā vienmēr tās pēc tam atgriežas sākotnējā stāvoklī [links]
Labots   Labot Tautas Policija - nospied šo, ja tev šķiet, ka šis komentārs nav cienīgs te atrasties    atbildēt 
          
ābolīte >Janitors    2011-10-05,12:01
- aga. shas. ar maisu Kur juusu piektais aabols?????
   Labot Tautas Policija - nospied šo, ja tev šķiet, ka šis komentārs nav cienīgs te atrasties    atbildēt 
             
Janitors >ābolīte    2011-10-05,12:06
- Mūsu?
   Labot Tautas Policija - nospied šo, ja tev šķiet, ka šis komentārs nav cienīgs te atrasties    atbildēt 
             
Sandstorm >ābolīte    2011-10-05,12:37
- Tikai lai precizētu - vai paliktu labāk, ja cipariņš uz paciņas būtu 5, nevis 4S? Vai arī - svarīgākais ir kosmētiskās izmaiņas? iPhone 4 ir lielisks aparāts, joprojām daudzējādā ziņā pārāks par vairumu konkurentu.
Jā, man arī patiktu vēl plānāks, varbūt ar lielāku ekrānu utt. Tomēr, tā kā man tieši šobrīd vajadzīgs jauns smārfoons, tad man nav iebildumi pret iPhone 4, tikai ar daudz labākām "iekšām". Kā teica buldozers, skaistums nāk no iekšām.
   Labot Tautas Policija - nospied šo, ja tev šķiet, ka šis komentārs nav cienīgs te atrasties    atbildēt 
                
ābolīte >Sandstorm    2011-10-05,12:45
- paņem vienā rokā savu aifonu, otraa - galaxy sII un saliidzini
un tad paskaties - cik ilgs laiks bija vajadziigs samsungam, lai paardotu 10 miljonus sho aparaatu
   Labot Tautas Policija - nospied šo, ja tev šķiet, ka šis komentārs nav cienīgs te atrasties    atbildēt 
                   
Janitors >ābolīte    2011-10-05,13:17
- Paņēmu. Bet vai TU paņēmi?
   Labot Tautas Policija - nospied šo, ja tev šķiet, ka šis komentārs nav cienīgs te atrasties    atbildēt 
                      
ābolīte >Janitors    2011-10-05,14:40
- man ir abi!!!
   Labot Tautas Policija - nospied šo, ja tev šķiet, ka šis komentārs nav cienīgs te atrasties    atbildēt 
                         
Janitors >ābolīte    2011-10-05,14:59
- Satriecoši!
   Labot Tautas Policija - nospied šo, ja tev šķiet, ka šis komentārs nav cienīgs te atrasties    atbildēt 
                            
Boo >Janitors    2011-10-05,15:34
-
   Labot Tautas Policija - nospied šo, ja tev šķiet, ka šis komentārs nav cienīgs te atrasties    atbildēt 
                   
Sandstorm >ābolīte    2011-10-11,02:24
- Ar SGSII esmu padarbojies tikai kādas 10 minūtes. Jā, iespaidīgs un lielisks konkurents. Ja būtu tīrs Google softs, varbūt pat ieinteresētu kā sekundārais telefons. Bet virsū ir Samsung DRAZA. Ar cerībām gaidu Nexus Prime, domāju, ka tas gan būs kapitāls konkurents. Tomēr pārskatāmā nākotnē es palieku ar iPhone, iCloud, Mac - perfekti noslīpētu ekosistēmu, kur man viss strādā, ir kaudze ar lieliskām aplikācijām (imo 90% iOS aplikācijas ir pārākas par analoģiskām citu OS, ja tādas vispār eksistē) un saskaņots, nostrādāts UI.
   Labot Tautas Policija - nospied šo, ja tev šķiet, ka šis komentārs nav cienīgs te atrasties    atbildēt 
                      
Alex >Sandstorm    2011-10-13,15:25
- Piekritu no vienas puses ja, bet no otras puses net. Diemzel mac ekosistema ir tikai pret macusers. Ka es varu izmantot iMessage,ja draugam ir Android, Blackberry vai Nokia??? Vajag likt virsu papildus programmus Whatsapp? Negribetos. Lidz si brizam iOS Safari nevaru upload fail Safari, Kapec??? Dazadiem klientiem ir flash website, kurus nevaru ieiet, kapec? Kur ir files manager? Kapec nevaru no mail attach jebkuru failu, vizmaz photo, music, dokumentus vai video???Kur ir widget???Kapec javar vala programmu???
   Labot Tautas Policija - nospied šo, ja tev šķiet, ka šis komentārs nav cienīgs te atrasties    atbildēt 
                      
Alex >Sandstorm    2011-10-13,15:34
- Kapec man jatere laiku uz specifisko konvertesanu lai uz iOS varetu noskatities filmu?Very sad!
   Labot Tautas Policija - nospied šo, ja tev šķiet, ka šis komentārs nav cienīgs te atrasties    atbildēt 
          
Svens >Janitors    2011-10-06,21:48
- Vai vari, lūdzu, paskaidrot, kādēļ tā notiek? Nesaskatu tur loģiku. :?
   Labot Tautas Policija - nospied šo, ja tev šķiet, ka šis komentārs nav cienīgs te atrasties    atbildēt 
             
Janitors >Svens    2011-10-06,21:52
- Neviens nezin. Vismaz neviens no mums. Akciju speciālisti droši vien var izskaidrot.
   Labot Tautas Policija - nospied šo, ja tev šķiet, ka šis komentārs nav cienīgs te atrasties    atbildēt 
                
Svens >Janitors    2011-10-06,22:03
- OK, jādodas meklēt kādu akciju speciālistu, jautājums mani ieinteresēja.
   Labot Tautas Policija - nospied šo, ja tev šķiet, ka šis komentārs nav cienīgs te atrasties    atbildēt 
                   
freids >Svens    2011-10-06,22:29
- Īsuma: tapēc ,ka nekad nevar zināt ,kāda būs pircēju reakcija uz jauno produktu.
   Labot Tautas Policija - nospied šo, ja tev šķiet, ka šis komentārs nav cienīgs te atrasties    atbildēt 
                      
Svens >freids    2011-10-06,22:33
- It kā loģiski. Tajā pašā laikā, manuprāt, uz Apple neattiecināmi - ir kāda reize bijusi, kad viņu produkti nav novērtēti? ( mūžīgie "heiteri" neskaitās )
Arī par šo pēdējo gadījumu - "iPhone 5 vietā ir iPhone 4S :@" Kaut kāds stulbums no cilvēku puses. Pārmaiņas tur pietiekami milzīgas, lai sauktu arī pat iPhone 5, tikai vizuālais nav mainīts. Un ko tad cilvēki teiktu, ja būtu izlaists kā iPhone5, bet izskats nebūtu mainījies? "Fui, esmu vīlies, nav jauns dizains?" Cilvēki mēdz būt tik dīvaini.
Aizrunajos.
   Labot Tautas Policija - nospied šo, ja tev šķiet, ka šis komentārs nav cienīgs te atrasties    atbildēt 
    
KKTK    2011-10-05,12:13
- Bet rādio kā nav tā nav...
Labots   Labot Tautas Policija - nospied šo, ja tev šķiet, ka šis komentārs nav cienīgs te atrasties    atbildēt 
       
Fans >KKTK    2011-10-05,12:20
- Multitaskings bija jau iOS4 paaudzē
   Labot Tautas Policija - nospied šo, ja tev šķiet, ka šis komentārs nav cienīgs te atrasties    atbildēt 
          
KKTK >Fans    2011-10-05,13:37
- Nu jā jā, it kā jau ir:
With iPhone 4's multitasking, most apps aren't actually running in the background—just certain functions of the app, like an audio stream or a GPS lock. But! All apps can now be frozen, in full, so that when you reopen them, they're restored to exactly the state they were in when they were closed.
   Labot Tautas Policija - nospied šo, ja tev šķiet, ka šis komentārs nav cienīgs te atrasties    atbildēt 
             
Boo >KKTK    2011-10-05,15:31
- Un? ko tu gribi? lai visi appi rij baču absolūti nevajadzīgi ? No, thanks, tieši šis multitaskings arī atšķir iOS no Androīda
   Labot Tautas Policija - nospied šo, ja tev šķiet, ka šis komentārs nav cienīgs te atrasties    atbildēt 
                
Argh >Boo    2011-10-05,16:38
- neticu.
gribi teikt, kamer man palaists Endomondo, es braucu ar velo un gribu fotografet man uzreiz apstajas nobraukta distance un laiks, uzkertais pulss? FAIL....!!!!!!!!!!!!!
   Labot Tautas Policija - nospied šo, ja tev šķiet, ka šis komentārs nav cienīgs te atrasties    atbildēt 
                   
Janitors >Argh    2011-10-05,16:45
- Nu tak painteresējies vispirms kā kas strādā un tad cepies un "feilo". Nekas nekur neapstājas. Galvenās funkcijas - šajā gadījumā GPS signāla un akselerometru signālu reģistrēšana turpinās. Kas tiek "nopauzēts" ir programmas interfeiss un citas fonā nevajadzīgās lietas.
   Labot Tautas Policija - nospied šo, ja tev šķiet, ka šis komentārs nav cienīgs te atrasties    atbildēt 
          
Alex >Fans    2011-10-13,15:27
- Tas nav multitask. Istais multitask diemzel ir tikai Android uz sobrid. Ludzu nevajag sajaukt nosaukumus. Tas istak nosaukt history opedned apps.
   Labot Tautas Policija - nospied šo, ja tev šķiet, ka šis komentārs nav cienīgs te atrasties    atbildēt 
       
Boo >KKTK    2011-10-05,15:33
- Kur tev viņa nav ? Birojā ? Auto ? Kurš vispār vēl klausās parasto negatīvo-ziņu-katru-pusstundu radio ? Go SomaFM.com un klausies normālu darba fona mūziku, vai izmanto free iheartradio.app
   Labot Tautas Policija - nospied šo, ja tev šķiet, ka šis komentārs nav cienīgs te atrasties    atbildēt 
          
Skuķis >Boo    2011-10-05,16:53
- Staigājoties gar jūru, sēņojot vai vienkārši pastaigājoties radio ir neatsverama sastāvdaļa. Un bez Kristīgā ir arī citi radio.. Iesaki maksāt par megabaitiem, lai klausītos radio?
   Labot Tautas Policija - nospied šo, ja tev šķiet, ka šis komentārs nav cienīgs te atrasties    atbildēt 
             
Boo >Skuķis    2011-10-05,16:59
- Ja gar jūru staigājot vai sēņojot ir vajadzīgs radio tā klasiskajā izpratnē, tad problēma ir daudz dziļāka un ne publiskos forumos risināma

P.S. Es vēl varētu pieņemt kaut kādu meditatīvo audio celiņu, bet vienalga - pie jūras un mežā audiālā relaksācija notiek klausoties tieši jūras un meža skaņās
   Labot Tautas Policija - nospied šo, ja tev šķiet, ka šis komentārs nav cienīgs te atrasties    atbildēt 
                
Skuķis >Boo    2011-10-05,17:03
- Tipisks fanbojs - līdzko mantiņai kāds trūkums, tad jāsāk braukt virsū tiem, kas atļaujas pakritizēt... Bet neuztraucies, piektajā aifonā būs jums radio, un tas tiks patentēts un pasniegts kā "amazing" un "incredible" jaunums.
   Labot Tautas Policija - nospied šo, ja tev šķiet, ka šis komentārs nav cienīgs te atrasties    atbildēt 
                   
pofig >Skuķis    2011-10-06,14:00
- diemžēl jāpiekrīt boo. Mežā klausīties radio ir... mazākais stulbi.
   Labot Tautas Policija - nospied šo, ja tev šķiet, ka šis komentārs nav cienīgs te atrasties    atbildēt 
                      
Skuķis >pofig    2011-10-06,17:51
- Kāda starpība, kas tev liekas? Radio tak nav tāvaitā.
   Labot Tautas Policija - nospied šo, ja tev šķiet, ka šis komentārs nav cienīgs te atrasties    atbildēt 
                   
Vecais >Skuķis    2011-10-06,21:12
- Zini, es šobrīd "baudu" zaļo miskasti, kurā ir FM radio ar RDS un nezinvēlkādām superpuper fīčām. Ja godīgi, tad es NEVIENU reizi neesmu to praktiski izmantojis. Kad apdzīvoju spīdīgi plastamasas mēslu, tad, dabiski, pamēģināju visu ko palaist un nokonfigurēt, pat sastellēju arī raičiku. Tomēr nevienu reizi gada laikā neesmu to klausījies. NEVIENU REIZI!!!

...un jā - jābūt kādai patiesi nopietnai mentālai slimībai, lai mežā pastaigājoties klausītos radio vai savus stumpī-pumpī ar samaitātā zarnu trakta burkšķēšanu + periodiskiem iekviecieniem.
   Labot Tautas Policija - nospied šo, ja tev šķiet, ka šis komentārs nav cienīgs te atrasties    atbildēt 
                      
Skuķis >Vecais    2011-10-07,00:32
- Paklau, tu esi pajoliņš vai kā? Priekš kam pērc telefonu ar visādām "superpuper fīčām", ja tev tas reāli nav vajadzīgs? 13-gadīga bagātu vecāku ute, kuram vajag to, ko viņam reāli nevajag. Lasi uzmanīgi - ja tev nevajag, tad tas nenozīmē, ka nevienam nevajag. Āmurs. PIECAS REIZES!!!

...un jā - savu humora izjūtu labāk noliec, kur atradi..
   Labot Tautas Policija - nospied šo, ja tev šķiet, ka šis komentārs nav cienīgs te atrasties    atbildēt 
                         
Vecais >Skuķis    2011-10-07,18:26
- Nu re, man kā parasti ir taisnība - tev patiesi ir nopietnas mentālas dabas problēmas. Piezvani savam psihiatram, nevelc garumā... vai labāk iedzer ko nomierinošu. Kaut ko cianīdu saturošu.
   Labot Tautas Policija - nospied šo, ja tev šķiet, ka šis komentārs nav cienīgs te atrasties    atbildēt 
                            
aha >Vecais    2011-10-08,00:55
- Tu jau ar neatpaliec.
   Labot Tautas Policija - nospied šo, ja tev šķiet, ka šis komentārs nav cienīgs te atrasties    atbildēt 
                            
Skuķis >Vecais    2011-10-09,23:57
- Ja nepamanīji, tad Tavu tekstu vismaz stilistiski atkārtoju.. Kuram būtu jāiet pie ārstiņa?
Atkārtošos - fanboji neatspēko sava dievu produkta mīnusus, bet gan neveiksmīgi mēģina apsmiet tos, kuriem prātelis nav galīgi samaitāts..
   Labot Tautas Policija - nospied šo, ja tev šķiet, ka šis komentārs nav cienīgs te atrasties    atbildēt 
          
KKTK >Boo    2011-10-05,18:38
- Boo, nemāci man ko kā darīt un es tev neieteikšu kur iet.

Ja man vajag radio telefonā tad man vajag radio, un man tas nevienam nav jāpierāda.

Par multitāskingu es sākumā uzrakstīju, ka nav. Bet tad pac palasīju uzmanīgāk un atradu ka ir gan tāds pseido. Par tā darbību man komentāru nav, lai kāds palieto, tad redzēs cik tas ir labāks vai sliktās par īsti multitāskingu. Pašlaik liekas, ka ideja ir tiešām labāka baterijas taupīšanas nolūkos.
   Labot Tautas Policija - nospied šo, ja tev šķiet, ka šis komentārs nav cienīgs te atrasties    atbildēt 
             
Nais >KKTK    2011-10-05,18:43
- zini, kas ir forši? ka tev ir viedoklis. neko tu nezini, neko tu neesi lietojis, bet viedoklis tev ir. tas priecē.
   Labot Tautas Policija - nospied šo, ja tev šķiet, ka šis komentārs nav cienīgs te atrasties    atbildēt 
                
Skuķis >Nais    2011-10-05,19:03
- Būsi izlaidis pāris nodarbības loģikas stundās..
   Labot Tautas Policija - nospied šo, ja tev šķiet, ka šis komentārs nav cienīgs te atrasties    atbildēt 
          
mms >Boo    2011-10-06,12:31
- Jāpiezvana SHW, Radio 101 un arī Skonto, lai klapējas ciet. Neviens viņus neklausoties.
   Labot Tautas Policija - nospied šo, ja tev šķiet, ka šis komentārs nav cienīgs te atrasties    atbildēt 
    
Spainis    2011-10-05,12:25
- Kaut kā savādi, ka pilnīgi neviens no produktiem nebija jauns, un no hardware tik 4S iekšas. iPod visi tie paši, pilnīgi tie paši, pat iekšas. Ivy piepildījis teikto un aizbraucis uz Angliju atpakaļ vai vnk slinkums?

Visādi citādi garlaicīgi. Siri - yeeey, bet angliski tāpat ar telefonu nerunāšu, tā kā vienalga.
Kā jau pāris citi internetā, tagad jūtos vairāk 'excited' par to, kas būs Nexus Prime :?
   Labot Tautas Policija - nospied šo, ja tev šķiet, ka šis komentārs nav cienīgs te atrasties    atbildēt 
       
rickjames >Spainis    2011-10-05,14:19
- es domāju ka tieši dotajā momentā visi Apple inženieri strādā pie tā, lai Siri varētu strādāt tieši Latviešu un Zulu valodās kā vienās no vislietojamākajām valodām pasaulē.
   Labot Tautas Policija - nospied šo, ja tev šķiet, ka šis komentārs nav cienīgs te atrasties    atbildēt 
       
Boo >Spainis    2011-10-05,15:35
- iOS5 jau neskaitās, ne ?
   Labot Tautas Policija - nospied šo, ja tev šķiet, ka šis komentārs nav cienīgs te atrasties    atbildēt 
    
Argh    2011-10-05,13:17
- "Cenas ASV: 16GB par $199"
Tiešām tā ir gala cena aparātam?
   Labot Tautas Policija - nospied šo, ja tev šķiet, ka šis komentārs nav cienīgs te atrasties    atbildēt 
       
Che >Argh    2011-10-05,14:12
- Bet protams, un Iphone 3gs gala cena ir 0$, bet runā ka vienam pircējam vairāk par 2 neizsniegšot
   Labot Tautas Policija - nospied šo, ja tev šķiet, ka šis komentārs nav cienīgs te atrasties    atbildēt 
       
Jānis >Argh    2011-10-05,14:33
- Ar piesaisti operatoram.
   Labot Tautas Policija - nospied šo, ja tev šķiet, ka šis komentārs nav cienīgs te atrasties    atbildēt 
    
Gunārs    2011-10-05,14:02
- Kāda jēga izziņot šādu prezentāciju utt, ta gaidāmi ir tikai mazi un nenozīmīgi jaunumi? Vilšanās...
   Labot Tautas Policija - nospied šo, ja tev šķiet, ka šis komentārs nav cienīgs te atrasties    atbildēt 
       
zzsss >Gunārs    2011-10-05,15:28
- tas tak ir gayphone, tu neko nesaproti... īsti fani arī pēc tā skries un stāvēs 2 dienas uz ielas rindā
   Labot Tautas Policija - nospied šo, ja tev šķiet, ka šis komentārs nav cienīgs te atrasties    atbildēt 
       
Boo >Gunārs    2011-10-05,15:36
- būhū, man neiedeva jaunu mantiņūūū
   Labot Tautas Policija - nospied šo, ja tev šķiet, ka šis komentārs nav cienīgs te atrasties    atbildēt 
    
Iris    2011-10-05,15:51
- Prezentācijā jau tas Siri izskatās labi, taču, iedomājoties kā tas mūsdienu pasaulē izskatīsies no malas, kad kāds uz ielas vai veikalā runāsies ar savu phonu, liekas ļoti smieklīgi. Aizdomas, ka cilvēki kautrēsies to balsī lietot. Paspēlēsies pāris reizes mājās zem segas un basta..
   Labot Tautas Policija - nospied šo, ja tev šķiet, ka šis komentārs nav cienīgs te atrasties    atbildēt 
       
andrist >Iris    2011-10-05,16:01
- Ok, sava taisnība tev ir. Bet jāatzīst, ka neredzīgajiem tas tomēr ir reāls ieguvums. Vari uzzvanīt kam gribi un uzrakstīt sms ko gribi. Tev tas liekas sīkums, jo tu redzi.
   Labot Tautas Policija - nospied šo, ja tev šķiet, ka šis komentārs nav cienīgs te atrasties    atbildēt 
          
andrisssz >andrist    2011-10-05,16:07
- man liekas ka Siri ir diezgan labs, lai vadot auto varētu aizsūtīt kādam SMS neskatoties uz pašu telefonu... bet tā man šķiet nekas nav jēdzīgs īpaši tur vairs..
   Labot Tautas Policija - nospied šo, ja tev šķiet, ka šis komentārs nav cienīgs te atrasties    atbildēt 
             
andrist >andrisssz    2011-10-05,16:11
- Nu tas, ka var SMS uzrakstīt ļoti ātri un braucot ar auto vai ejot pa ielu, tas ir kruti.
   Labot Tautas Policija - nospied šo, ja tev šķiet, ka šis komentārs nav cienīgs te atrasties    atbildēt 
       
Janitors >Iris    2011-10-05,16:04
- Patiesībā jau tikai mēs esam tādi kautrīgi. Tur tajā pasaules malā cilvēki ir atvērtāki un brīvāki savās izdarībās. Bet ne jau vienmēr jārunā ar telefonu publiski.
   Labot Tautas Policija - nospied šo, ja tev šķiet, ka šis komentārs nav cienīgs te atrasties    atbildēt 
          
Che >Janitors    2011-10-05,18:34
- Nez kā vispār būs ar to Siri.
Man līdz šim ar IPhona balss izsaukumu iet šādi: 85- 95% gadījumu nosaucot vārdu kam gribu zvanīt vai nu nosaukto vārdu neatpazīst, vai nu sajauc ar kādu citu no kontaktiem, pie tam bieži ar tādu, kur fonētiskā līdzība man nav saskatāma.
Esmu izmēģinājis dažādi, gan izrunājot latviski, gan arī angliskojot vai vāciskojot izrunu. Un tas jau izklausas smieklīgi- nospiežam podziņu uz austinas un angliski sakam Call Janis Kalnins un pec brīža konstatējam ka telefons zvana bijušās darba vietas bosam Pēterim Pētersonam piemēram.
P.s. Ar dikciju man viss ir kārtībā
   Labot Tautas Policija - nospied šo, ja tev šķiet, ka šis komentārs nav cienīgs te atrasties    atbildēt 
             
KKTK >Che    2011-10-06,00:18
- Nav gadījumā tā ka visa putra tur rodas dēļ ievadītajiem garajiem burtiem un šņāceņiem?
   Labot Tautas Policija - nospied šo, ja tev šķiet, ka šis komentārs nav cienīgs te atrasties    atbildēt 
       
Vācietis >Iris    2011-10-05,16:29
- Man šķiet, ka sen neviens vairs nepievērš uzmanību kādam, kas ar austiņām ausīs runā it kā pats ar sevi. Ja kādam patīk noklausīties, tad jā, var izkalkulēt, ka cilvēks runā ar SIRI nevis ar cilvēku!
   Labot Tautas Policija - nospied šo, ja tev šķiet, ka šis komentārs nav cienīgs te atrasties    atbildēt 
       
Jānis >Iris    2011-10-05,21:39
- Tikpat smieklīgi kā tad, kad kāds izmanto hands free sistēmu ārpus mašīnas. Arī iet un sarunājas pats ar sevi.. Te vismaz ar telefonu. Mazliet mazāk jocīgi.
   Labot Tautas Policija - nospied šo, ja tev šķiet, ka šis komentārs nav cienīgs te atrasties    atbildēt 
          
ThA-B >Jānis    2011-10-05,23:20
- a ko, kāpjot no mašīnas jānosprauž handsfree nost, lai kādam neliktos "jocīgi"? Vai nau vienalga. Turklāt parasti tādās austiņās ārpus mašīnas kautkas arī skan - muzjaka vai tas pats apceltais rādio.
   Labot Tautas Policija - nospied šo, ja tev šķiet, ka šis komentārs nav cienīgs te atrasties    atbildēt 
    
Eco    2011-10-05,19:56
- Kaut kādas briesmas te tajos komentāros.
Nesaprotu ko var irsties nepārtraukti par šo tēmu. Sajūta tāda ka daļai komentētāju nedod ēst, bet iedod ap irst Apple ar tā produktiem. Un ir pilnīgi vienalga, ko viņi prezentēs.
   Labot Tautas Policija - nospied šo, ja tev šķiet, ka šis komentārs nav cienīgs te atrasties    atbildēt 
    
Hipokrats    2011-10-05,20:17
- Vai iOS5 varēs normāli darbināt uz, nu jau vecā, iPhone4?
   Labot Tautas Policija - nospied šo, ja tev šķiet, ka šis komentārs nav cienīgs te atrasties    atbildēt 
       
Jealousy >Hipokrats    2011-10-05,20:42
- Jā. Nebūs vienīgi Siri.
   Labot Tautas Policija - nospied šo, ja tev šķiet, ka šis komentārs nav cienīgs te atrasties    atbildēt 
    
Vārds    2011-10-06,08:39
- RIP Stīvais ....

Lai ko arī teiktu - pārdošanas rezultāti ir vnk exelenti briljanti.
Vecais aizgāja maximua zenītā....

Tagad atliek paskatīties, vai ābols bija viena vīra vilkts, vai arī komanda var turpināt kāpienu
   Labot Tautas Policija - nospied šo, ja tev šķiet, ka šis komentārs nav cienīgs te atrasties    atbildēt 
       
sogjis >Vārds    2011-10-06,11:23
- iSad
   Labot Tautas Policija - nospied šo, ja tev šķiet, ka šis komentārs nav cienīgs te atrasties    atbildēt 
       
ābolīte >Vārds    2011-10-07,15:12
- kaadu kaapienu... kritienu paskatiisies tirgus daljas peec gada
   Labot Tautas Policija - nospied šo, ja tev šķiet, ka šis komentārs nav cienīgs te atrasties    atbildēt 
    
pofig    2011-10-06,14:03
- eu, spečuki... jautājums par nano... Ja viņu pārsvarā lieto kā pulksteni - vai ekrāns izgaismots visu laiku jeb ir kautkas jānospiež, lai viņš izgaismotos?
Un vēl - cik bieži tas "pulkstenis" jālādē...?
   Labot Tautas Policija - nospied šo, ja tev šķiet, ka šis komentārs nav cienīgs te atrasties    atbildēt 
       
Janitors >pofig    2011-10-06,14:13
- Tikai nospiežot. Kādai nedēļai jāiet, ja neklausies mūziku.
   Labot Tautas Policija - nospied šo, ja tev šķiet, ka šis komentārs nav cienīgs te atrasties    atbildēt 
    
Edvards    2011-10-06,18:29
- Nevis iPhone 4s ,bet gan ''iPhone 4 Steve''
   Labot Tautas Policija - nospied šo, ja tev šķiet, ka šis komentārs nav cienīgs te atrasties    atbildēt 
    
z33    2011-10-07,11:23
- Atkal ābols lietas, kas jau eksistēja noslīpē (cerams līdz perfekcijai) un pasniedz kā brīnumu
Manai vecajai nokia jau sen bija balss atapzīšna un mesidžu lasīšana, varu derēt ka šitas ir pavisam citā līmenī un tomēr ja uz šitā lasīs latviešu mesidžus neko nevarēs saprast.
   Labot Tautas Policija - nospied šo, ja tev šķiet, ka šis komentārs nav cienīgs te atrasties    atbildēt 


Sludinājumi →Pievieno savu →
Pārdod
Saliekamais velosipēds

235.00 EUR
Pārdod
Volvo C30

3900.00 EUR
Pārdod
Macbook Pro 17 collas

299.00 EUR
Pārdod
Fujifilm x-m1

350.00 EUR
Pārdod
Nikon D7200 kit

650.00 EUR
Pārdod
Nikon 1 S1

125.00 EUR
Pārdod
Sieviešu velo, 3 ātrumi

265.00 EUR
↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv