Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Edgars

Kā izdzīvot liftā?

Dažādi

Kā izdzīvot liftā? Lifts ir brīnišķīgs izgudrojums, kurš palīdz cilvēkam saglabāt uzkrāto tauku kārtiņu nākamajai finanšu krīzei. Tomēr tie, kuriem regulāri nākas izmantot Rīgas mikrorajonu liftus, zinās, ka šīs grabošās cilvēku pārvietošanas tvertnes neizceļas ar uzticamas sajūtas radīšanu, nemaz jau nerunājot par estētiku. Tātad - kā izdzīvot liftā, ja tas notrūkst un pakļaujas gravitācijas vilinājumam?

Pastāv teorija, ka varot mēģināt palēkties tieši pirms lifta piezemēšanās; taču šis paņēmiens netur kritiku vairāku iemeslu dēļ. Pirmkārt - kā noteikt, kad palekties? Bez tam šāds paņēmiens prasītu lielisku reakciju, turklāt aprēķini rāda, ka palēkšanās nav sevišķi efektīva, jo ļauj tikai nenozīmīgi samazināt jūsu kritiena ātrumu. Palēciena paņēmiena iespējamību liek apstrīdēt arī tas, ka brīvā kritienā palēkties varētu nemaz nebūt tik viegli.
Brīvā kritiena fakts, kas salīdzināms ar bezsvara stāvokli, liek apšaubīt arī cita paņēmiena iespējamību - nomesties guļus uz lifta grīdas. Tiesa, tipiskā Pļavnieku liftā nogulšanās uz grīdas arī normālā situācijā varētu nebūt vienkārša, tomēr guļus ir labas iespējas pasargāt sevi no lūzumiem, lai arī jebkādu amortizācijas iespēju zaudē iekšējie orgāni un smadzenes.


Lai nu kā, tieši guļus iespējas sevi pasargāt esot vislabākās, tāpēc recepte būtu šāda: izvēlēties gana lielu liftu un apgulties uz grīdas tajā vēl pirms lifts sāk krist. Ja jūsu lifts ir par mazu vai arī sakautrējaties tajā zvilnēt, esat dimbā.

Tagad labās ziņas: vai zināt, kas ir Betija Lū Olivera? Tā sauc dāmu, kura iekļuva Ginesa rekordu grāmatā kā visgarāko lifta kritienu izturējušais cilvēks. Patiesībā viņai nepaveicās divkārt: vispirms nelaimīgajā 1945.gada 28.jūlijā Empire State Building ēkas 79.stāvā biezas miglas laikā ietriecās B-25 bumbvedējs, kura eksplozija liftā strādājošo Betiju aizsvieda prom no posteņa un radīja smagus apdegumus; vēlāk, kad glābēji cietušās nogādāšanai drošākā vietā izmantoja liftu, tas notrūka un nogāzās pagrabā 75 stāvus zemāk. Betiju Lū nācās glābt vēlreiz, viņa izveseļojās un piecus mēnešus vēlāk atgriezās liftā, tādējādi izpelnoties komplimentus par "iekšām" braukt ar liftu līdz pat pēdējiem ēkas stāviem. Šī meitene nodzīvoja vēl gandrīz 50 gadus un stāsts par viņu iekļuva ne tikai Ginesa rekordu grāmatā, bet arī Vikipēdijā un Kakao.

Lai jums jauks brauciens liftā.

  
 
 Iepriekšējais →


.


Sludinājumi →Pievieno savu →
Pārdod
MacBook Air 11-inch 2011

280.00 EUR
Pārdod
DDR2 2GB x 2 gab

30.00 EUR
Pārdod
Huawei P20, 128GB, 4GB RAM

155.00 EUR
Pārdod
Apple Remote

15.00 EUR
Pārdod
MagSafe 85W

45.00 EUR
Pārdod
Nintendo Switch

280.00 EUR
Pārdod
MacBook Pro Retina 2013

850.00 EUR

Damperu noma

38.00 EUR
Pārdod
iMac 21

195.00 EUR
Pārdod
PS3 Slim 160GB

125.00 EUR
Pārdod
PS3 Games_Accesories

5.00 EUR
Pārdod
Blackberry Key2

220.00 EUR
Pārdod
Apple CD_DVD_RW

30.00 EUR
↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies