Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Edgars

Zelts zobā un pogā

Dažādi, Tehnika

Zelts zobā un pogāAbet ziniet, bija laiki, kad zobārstu urbji bija kājminami. Vai varat iedomāties? Jūs nelaimīgs čurnat moku krēslā, kamēr milzīgs miesnieka tipa vīrs (tajā laikā zobārstniecībā vārgie neturējās) zibina jums gar seju pedāli minošās kājas ceļgalu. Pedāļa mehānisms ritmiski klaudz, bet zobārstniecības mašīnas spararata dūkoņa dzīvespriecīgā rezonansē sasaucas ar rievotā urbja kaulus drebinošu iegrimšanu jūsu dzeroklī. Arī stipro enerģijai ir robežas, tas ir klaji redzams urbēja sejā, kura ir piesarkusi un sīkām sviedru lāsītēm noklāta. Zobārsts, jūtot, ka šīs urbšanas laikā ar citu mehānismu būtu jau nominies kādus piecdesmit kilometrus, lūko iespiest urbi ciešāk dzeroklī, lai paātrinātu procesa beigas, neskatoties uz izmisumu jūsu acīs. Knakc! Jūs ar šausmām saprotat, ka jūsu dzeroklis ir uzdevis nevienlīdzīgo cīņu ar vardarbīgo mehānismu un tā operatoru, kamēr pats miesnieks ar redzamu atvieglojumu pieceļas, noslauka seju mitrā dvielī, tad papurina kāju, lai atslābinātu muskuļus. Viņa vaigos ievelkas mazas bedrītes - vai tiešām viņš smaida? Jā. Dakteris pieiet pie stiklotā skapja un izņem no tā savu iemīļoto metāla kārbu, kurā - kā jūs diemžēl jau zināt - grab dažāda izmēra maigles. Šis ir brīdis, kad jūs iztēlē redzat sevi brīvībā, joņojam pa zaļu pļavu zem zilām debesīm, taču - ak, vai! - esat tālredzīgi piesaitēts pie krēsla ar izturīgām ādas siksnām.


Vai ir gana iedvesmojoši? Toties kā kompensācija par emocionāliem pārdzīvojumiem pacienta mutē tika ieriktēts gabals zelta, jo agrākos laikos stomatoloģijā piemērotāka materiāla par zeltu nebija. Protams, vēlāk izgudroja lētākus un neizskatīgākus materiālus, bet dažās pasaules daļās zelta zobi kļuva par statusa simbolu - sak', lai pat pirtī, kur visi pliki un vienādi, viens vienīgs smaids var likt saprast, kurš te ir bauris un kurš - švīts.

Mūsdienās, kad zelta zobi, izņemot atsevišķus hiphopa modes kliedzienus, tiek uzskatīti par jokainiem, savu statusu var sākt pierādīt citādi. Piemēram, ekstrahējot no datora klaviatūras dolārpogu un ievietojot vietā alternatīvu no zelta. Tāda kalpos kā ikdienišķs atgādinājums tavam pārākumam pār citiem, kā arī var noderēt finansiāli grūtākos apstākļos kā ieguldījums, kura pārvēršana konvertējamā valūtā palīdzēs apmaksāt modernās zobārstniecības izrakstīto rēķinu.

  
 
 Iepriekšējais →


.


Sludinājumi →Pievieno savu →
Pārdod
PS Vita Games

15.00 EUR
Pārdod
PS4 Dualshock 4 Wireless

40.00 EUR
Pārdod
MagSafe 85W

45.00 EUR
Pārdod
MacBook Pro Retina 2013

950.00 EUR
Pārdod
Gaisa mitrinātājs Boneco

45.00 EUR
Pārdod
Xiaomi Pocophone F1 6GB/64GB

155.00 EUR
Pārdod
PS3 Games_Accesories

5.00 EUR
Pārdod
Apple Remote

15.00 EUR
Pārdod
PS4 Dualshock 4 Wireless

40.00 EUR
Pārdod
DDR2 2GB x 2 gab

30.00 EUR
Pārdod
Apple CD_DVD_RW

30.00 EUR
Pārdod
iPhone X 256GB

500.00 EUR
↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies