Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Nokia C2-06 apvienos divreiz divas pasaules vienā

Mobilie

Nokia C2-06 apvienos divreiz divas pasaules vienāNekādas apstiprinātas informācijas par šo telefonu vēl nav, taču vismaz viena bildīte ar to jau ir noklīdusi internetos. Tiesa, zinot, cik bēdīgi šobrīd iet Nokia, varam būt droši, ka bildīte ir apzināti noklīdināta, lai papildus piesaistītu uzmanību.

C2-06 (starp citu, kopš kura laika Nokia lieto tik nesakarīgus modeļu identifikatorus?) apvieno divreiz divas pasaules. Pirmkārt, tas ir tā saucamais Touch&Type telefons, kura vadība notiek gan ar podziņām, gan ar skārienjutīgā ekrāna palīdzību. Vienu šādu mēs jau testējām un īsti sajūsmā gan nebijām. Tiesa, tas bija "budžeta" kases telefons.

Otrkārt, šis ir divu SIM karšu telefons. Šāds koncepts kļūst arvien kārdinošāks daudziem mobilo sakaru lietotājiem, jo viens telefons ar diviem pieslēgumiem ir daudz ērtāks kā divi telefoni. Tiem, kam ir darba un privātais pieslēgums, vai arī vienkārši divi privātie, katrs zvaniem citā tīklā, šāds aparātiņš ļoti patiks. Taču šeit ir viens āķis - šādi telefoni ļoti nepatīk operatoriem. Tik ļoti, ka neviens operators šādu aparātu neiekļaus savu dotēto (mazcenas/pēcmaksas) telefonu klāstā. Jo kurš gan grib dot iespēju savam klientam ērti lietot arī konkurenta pakalpojumu? Šis arī ir galvenais iemesls, kāpēc divu (un trīs) SIMkaršu telefoni pasaulē ir tāds retums - ražotāji tos nespēj nodot operatoriem, savukārt pircējiem tie ir pārāk dārgi.

Bet nu cerēsim, ka jaunajam Nokia šefam ir padomā kāds viltīgs plāns, kā no šāda telefona gūt lielu peļņu. Pārdošanā C2-06 varētu parādīties kaut kad nākamajos mēnešos.  
 
 Iepriekšējais →


.


Sludinājumi →Pievieno savu →
Pārdod
PS3 Games_Accesories

5.00 EUR
Pārdod
PS4 Dualshock 4 Wireless

40.00 EUR
Pārdod
PS Vita Games

15.00 EUR
Pārdod
MagSafe 85W

45.00 EUR
Pārdod
PS4 Games

15.00 EUR
Pārdod
Apple CD_DVD_RW

30.00 EUR
Pārdod
DDR2 2GB x 2 gab

30.00 EUR
Pārdod
Xiaomi Pocophone F1 6GB/64GB

155.00 EUR
Pārdod
MacBook Pro Retina 2013

950.00 EUR
Pārdod
Gaisa mitrinātājs Boneco

45.00 EUR
Pārdod
PS4 Dualshock 4 Wireless

40.00 EUR
Pārdod
Apple Remote

15.00 EUR
Pārdod
PS4 Pro 1TB

325.00 EUR
↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies