Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kitija

Ko tu mīli vairāk – brāļabērnus vai savu iPhone?

Dažādi

Ko tu mīli vairāk – brāļabērnus vai savu iPhone? Par to, ka tehnika ir trauslāka un mazāk trausla, un visādi citādi dažāda, nav šaubu. Bet liela patiesība ir tāda, ka attiecībā uz tehniku un bērnu rotaļāšanos ar to ir jaudīgi vecāki un ir mazāk jaudīgi vecāki. Tiesa, ir nozīme arī bērna temperamentam, bet pa lielam jau visiem bērniem interesē, kas tur ņirb, kas tur skan, kas tās par foršām podziņām un ko tie pieauguši visu laiku tās lietiņas staipa un apmīļo. Tātad jaudīgie vecāki spēj savus bērnus atturēt no tehnikas iemēģināšanas, mazāk jaudīgie – ne pārāk spēj. Attiecīgi tad arī tehnikas mūžs ir vai nu ilgāks vai īsāks. Es it kā pārāk nekreņķējos par sava tautas klases telefona izturīgumu, bet, kad brāļameita pieprasīja paspēlēties ar manu „pirkstaino” (viņas tulkojumā – skārienjūtīgo) telefonu, drusku jau sirds trīcēja gan.

Un te nu ir mantiņa, kas mazāk jaudīgos vecākus attaisnos un jaudīgajiem varbūt- VARBŪT – liks pārvērtēt savu striktumu. Fisher Price - tie paši bērnu rotaļlietu ražotāji ir izdomājuši nākt klajā ar rotaļlietu, kas pasargā kaut ko, kas nav Bērnu Rotaļlieta. Tas ir tureklis jūsu telefonam! Šajā bērnu mantiņā jūs varat ērti iestiprināt savu iPhone, tas tiek pārklāts ar vāciņu un ir drošībā, bet tai pašā laikā skatāms. Varbūt arī vicināms. Tad, kad jums vajadzēs piezvanīt vai atbildēt uz zvanu, bērns, pēc ražotāju domām, paspēlēsies ar turekļa malās iestiprinātajiem grabuļiem ,nevis histēriski kliegs, ka grib telefonu atpakaļ.

Bet pie viena viņi piedāvā arī plastmasas fotoaparātu ar grozāmu lēcu, kurā uzņemtās bildes bērns pats var apskatīties mazajā ekrāniņā. Mans dēls noteikti vairāk pavilktos uz šo mantiņu – tieši tā iemesla dēļ, ka te visam tiek klāt un dārgums nav paslēpts aiz stikla!

  
 
 Iepriekšējais →


.


Sludinājumi →Pievieno savu →
Pārdod
MacBook Pro Retina 2013

850.00 EUR
Pārdod
Dell alienware m17x

775.00 EUR
Pārdod
MagSafe 85W

45.00 EUR
Pārdod
Apple Remote

15.00 EUR
Pārdod
iMac 21

195.00 EUR
Pārdod
PS4 Pro 1TB

300.00 EUR
Pārdod
PS Vita Games

15.00 EUR
Pārdod
Huawei P20, 128GB, 4GB RAM

155.00 EUR
Pārdod
PS3 Slim 160GB

125.00 EUR
Pārdod
Blackberry Key2

220.00 EUR
Pārdod
Apple CD_DVD_RW

30.00 EUR
Pārdod
PS4 Games

15.00 EUR
↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies